Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
19°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 31°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 32°C
torek, 27.06.2017
16°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zmagovalke mednarodnega turnirja v Delnicah


ŠPORT

| |
22.01.2016      12:54
A A

Zmagovalke mednarodnega turnirja v Delnicah


Ajdovska dekleta do 17 let (letnika '99 in mlajše) so se okitila z naslovom zmagovalk drugega mednarodnega malonogometnega turnirja Tin Grgurić v Delnicah na Hrvaškem! Potem ko so v lanskoletni izvedbi memoriala prišle do visokega tretjega mesta, so tokrat premagale vso konkurenco in se zasluženo veselile svoje prve turnirske zmage!


Deli:

Mlade Hčere burje so med tekmovanjem premagale vrstnice Delnic, Istre in Rijeke ter se s stoodstotnim izkupičkom prebile v finale, kjer so še enkrat pokazale premoč nad Rijeko in zanesljivo osvojile naslov prvakinj. Naše nogometašice so slavile v vseh petih tekmah, s čimer so si ob učinkoviti in všečni igri priborile tudi prehodni pokal, ki ga bodo lahko branile prihodnje leto, na že 3. izvedbi turnirja. Ob tem dodajmo, da je bila za najboljšo igralko turnirja proglašena naša virtuozinja Izabela Križaj!
Za Ajdovščino so nastopale: Ana Velikonja, Greta Garbari, Šejla Čibukčić, Anja Žvokelj, Andreja Winkler, Izabela Križaj, Nina Ipavec in Sara Ušaj.

Čestitke ekipi za njen uspeh in odlično promocijo ajdovskega dekliškega nogometa, zahvaljujemo pa se tudi podjetju Stopar PGM, ki nam je omogočilo prevoz na turnir.
Luka Kompara
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.