Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

jasno
Danes bo pretežno jasno, v vzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Pihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, ki bo ponehal zvečer in v noči na sredo. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem do okoli 19 stopinj C.
3°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 19°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
7°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Torek, 24.10.2017 ob 9h
Severni veter bo zjutraj in deloma dopoldne ponekod pod Karavankami in Kamniškimi Alpami ter v višjih legah v sunkih presegal hitrost 70 km/h.
3°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Sladoledi Leone v središču mesta


GOSPODARSTVO, OBČINSKE

| |
22.04.2016      10:00
A A

Sladoledi Leone v središču mesta


Plakati z vabilom na odprtje nove trgovine s sladoledi na dan šaljivcev in točno opoldne so bili opremljeni s pripisom, da ne gre za prvoaprilsko šalo. In res ni bila, saj se je pred nekdanjo prodajalno čevljev Alpine na Cesti 5. maja v Ajdovščini zbrala množica ljudi, ki so že nekaj minut potem, ko je v zvoniku ajdovske cerkev odbilo poldne, lizali sladolede Leone ajdovskega podjetja Incom.


Deli:

Direktorju Incoma Boštjanu Jerončiču je trak v novo prodajalno pomagal prerezati trak ajdovski župan Tadej Beočanin. Veseli ga, da bodo sladoledi iz Incoma Ajdovcem še bolj pri roki: »To je tudi v skladu z našimi željami, da bi se čim več vitalnih dejavnosti preselilo z obrobja v središče mesta.« Podjetje Incom je že doslej imelo industrijsko prodajalno v Ajdovščini in sicer v sklopu tovarne v industrijski coni na Mircah, s selitvijo v središče mesta pa so se približali tudi domačim kupcem. Lično urejena trgovina je seveda dobro založena s celotno paleto Incomovih izdelkov, seveda prednjačijo sladoledi, ki ji tržijo pod blagovno znamko Leone. Predvsem so mamljive akcijske cene izdelkov.  

Incom je sicer tretje največje podjetje v občini, takoj za Mlinotestom in Fructalom. Letni prihodki se bližajo desetim milijonom evrov, ki jih ustvarja približno 140 zaposlenih. Kot sladoledarji pa že nosijo zastavo v Sloveniji, saj ga naredijo več kot 16 milijonov litrov. Sledijo svetovnim trendom in se prilagajo specifičnim tržiščem, saj veliko izdelkov izvozijo ali jih prodajajo pod trgovskimi blagovnimi znamkami. Samo lani so na trg lansirali 60 novih izdelkov, pa ne samo sladoleda, pač pa tudi drugih zamrznjenih sladic.

ep
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 190
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
NE POSTANI SUŽENJ SVOJE MOBILNE NAPRAVE
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
KLUB ZA STARŠE OTROK PRVE TRIADE

Bodite prvi pri oddaji mnenja.