Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo večinoma šibka burja. Drugod bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, ki jo bo več v vzhodnih krajih. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem večinoma šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 16, na Primorskem do 20 °C.
6°C | 20°C
sreda, 26.09.2018
4°C | 19°C
četrtek, 27.09.2018
4°C | 25°C
petek, 28.09.2018
8°C | 28°C
sobota, 29.09.2018
12°C | 22°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zaključni piknik in poletne aktivnosti


ŠPORT

| |
22.05.2017      11:19
A A

Zaključni piknik in poletne aktivnosti


Bliža se konec letošnje sezone, čeprav imajo vse ekipe mlajših kategorij na svojih urnikih še nekaj tekem. Najmlajši (ekipe U-9, U-11 in U-13) igrajo tekme rednega dela tekmovanja, fantje ekip U-15, U-17 (kadeti) in U-19 (mladinci) pa se borijo v kvalifikacijah za uvrstitev v 1. SKL v jesenskem delu tekmovanja.


Deli:

Kot vsako leto tudi letos ob koncu sezone pripravljamo zaključni piknik v športnem parku v Budanjah.

»Piknik bo v petek, 16. junija, in vabljeni so vsi igralci, njihovi starši, bratje, sestre, prijatelji, pa tudi trenerji in tisti, ki smo zapisani ajdovski košarki. Tudi tokrat bomo poskrbeli, da ne bo dolgčas – vsekakor bo zabavno in športno. Organizirali bomo tudi bogat srečelov, zbrana sredstva pa bomo namenili za poplačilo nabavljene opreme – dresov selekcije U-9 – ter nakupu novih žog in pripomočkov za treninge. Upamo, da se bo udeležilo čim več naših članov, da se na sproščen in zabaven način poslovimo od letošnje sezone,« je povedal eden od organizatorjev piknika Alojz Bolčina.

V času poletnih počitnic pabomo skupaj z Zavodom za šport organizirali Košarkarski tabor, ki je lani požel veliko uspeha in pohval. »Začnemo že 26. junija, takoj po zaključku šolskega leta, in do konca meseca julija bomo aktivni v petih terminih. Letos se nam bodo pridružile tudi košarkarice KK Vipava in skupaj si želimo, da bi se tabora udeležilo čim več deklet in fantov. Dobrodošli so košarkarji in tisti, ki to še niso, a jim je košarka všeč. Predvsem bi radi spodbudili otroke in starše, da bi mladi aktivno preživeli počitnice in ne bi čepeli doma pred televizijskimi sprejemniki in računalniki, v rokah pa z mobilnimi telefoni. Program tabora še sestavljamo, lahko pa povem, da bo veliko košarkarskihin drugih aktivnosti, vsak dan bomo tudi na bazenu. Vse podrobnosti bomo kmalu objavili na naši spletni strani, že sedaj pa vabim vse tiste, ki so željni akcije, da se nam pridružijo in z nami preživijo (vsaj) teden počitniških dni,« je povedal Luka Hrovatin, trener in strokovni vodja mlajših selekcij v klubu, in dodal: »Pripravljamo tudi presenečenja.«

Ja, obetajo se zanimive počitnice. Vabljeni, da ste del našega aktivnega dogajanja tudi vi!

 

KK Ajdovščina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 200
Izšla: 31.08.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
September 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
26.09.201 | Ostalo
Terenska krvodajalska akcija v Vipavi
26.09.2018 | Tečaji in delavnice
Delavnica kreativnega pisanja

Bodite prvi pri oddaji mnenja.