Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 21.08.2017

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno, predvsem na severu bo občasno nekaj zmerne oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka burja, ponekod drugod pa severni do severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 24, na Primorskem do 27 stopinj C.
12°C | 28°C
torek, 22.08.2017
10°C | 26°C
sreda, 23.08.2017
13°C | 28°C
četrtek, 24.08.2017
14°C | 30°C
petek, 25.08.2017
16°C | 31°C
Opozorila
Ponedeljek, 21.8.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

V naslednji sezoni tudi z mladinsko ekipo


ŠPORT

| |
30.05.2016      19:29
A A

V naslednji sezoni tudi z mladinsko ekipo


Po nekaj sušnih letih bodo v naslednji sezoni fantje tekmovali tudi v kategoriji mladincev (U-19). Domačo ekipo so okrepili trije igralci iz Logatca (Anže Šterbenc, Boris Mihajlovič in Matic Pristopnik), Simon Tratnik pa je posojeni igralec iz Idrije.


Mladinci U-19
Mladinci U-19
Deli:
Fantje so v kvalifikacijah za 1. SKL v začetku maja najprej premagali izredno talentirano in neugodno ekipo ŠD Šentvida. Že na prvi tekmi v Ljubljani so fantje izkoristili ponujeno priložnost in zmagali z rezultatom 64 : 70. Druga tekma v domači dvorani OŠ Šturje pa je bila za tiste z dobrimi živci. Kljub dogovorom pred tekmo so fantje srečanje začeli izredno zaspano. Gostje so z agresivno obrambo čez celotno igrišče našim povzročali izredno veliko problemov, polčas zaključili s sedmimi zadetimi trojkami in na odmor odšli s prednostjo 22 točk! V drugem polčasu pa so se naši le zbudili in sledil je skoraj neverjeten preobrat. Nasprotniku so dovolili doseči le 24 točk, končni rezultat pa 76 : 71 za naše. »Fantje so pokazali svoj karakter, katerega ne premore vsaka ekipa,« je po tekmi povedal trener Matevž Mikuš.

V Kopru (15.5.) pa so proti ekipi UKK Koper kljub okrnjeni zasedbi zaradi bolezni in poškodb pokazali vse svoje znanje. Domačinom, ki so veljali za velike favorite, so uspeli od prve minute vsiliti svoj ritem igre in na koncu slavili z rezultatom 51 : 77. Tekma v Portorožu (22.5.) pa je bila samo še potrditev dobrih predstav v kvalifikacijah. Po medlem in izenačenem prvem polčasu so drugega dobili z visoko razliko in na koncu slavili z rezultatom 54 : 84.

Fantje zaslužijo vse čestitke in krajši premor, saj jih v septembru čakata še dve dodatni tekmi za uvrstitev v 1.A ligo.

Čestitke pa tudi ekipi kadetov (U-17), ki so se z zmagama na ekipama Nove Gorice in Portoroža neposredno uvrstili v 1. SKL!

 

KK Ajdovščina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!