Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.04.2018

jasno
Danes bo jasno. Pihal bo šibak veter vzhodnih smeri, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 26, na Goriškem do 28 °C.
10°C | 29°C
sobota, 21.04.2018
10°C | 27°C
nedelja, 22.04.2018
10°C | 23°C
ponedeljek, 23.04.2018
9°C | 23°C
torek, 24.04.2018
11°C | 25°C
Opozorila
Petek, 20.4.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uspešno izpeljan košarkarski kamp


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
18.08.2016      18:29
A A

Uspešno izpeljan košarkarski kamp


Pretekli mesec se je v Ajdovščini odvil že tretji zaporedni košarkarski tabor, ki ga Zavod za šport Ajdovščina organizira skupaj s Košarkarskim klubom Ajdovščina.


Deli:

Prvo leto je bilo 11 prijav, drugo leto 47 in letos skoraj 130 prijav navdušencev košarke. Letošnji tabor po številu kar podira rekorde, nad čemer smo zelo navdušeni. Izvedli smo ga v petih izmenah, od konec junija do konec julija, povprečno pa je bilo na izmeno okoli 25 otrok. Kar nekaj se jih je prijavilo tudi v več terminov. Med prijavljenimi je bila večina otrok, ki že trenirajo pri nas, zelo pa smo se razveselili nekaj novih obrazov, ki so se s košarko prvič srečali na taboru. Program se je tekom tedna nadgrajeval, od lažjih vsebin proti težjim. Na ta način so bile sestavljene tudi skupine. Poleg treningov in tekem košarke je program sestavljalo tudi druženje na bazenu v športnem parku Police in nekaj poučnih in zabavnih vsebin, kot je Soča fun park, obisk jame v bližnji okolici, paintball ter razne delavnice. Zadnji dan tabora so se otroci pomerili v premagovanju spretnostnega poligona in v igranju all star tekme, vsak pa je dobil tudi svojo diplomo za udeležbo. Želimo, da poleg lepih spominov in novih prijateljstev otroci oziroma igralci od tabora odnesejo tudi veliko novega znanja in mislimo, da nam je z odličnim sodelovanjem strokovnega štaba uspelo izvesti nepozaben teden letošnjega poletja za vse otroke.

 

Luka Hrovatin

KK Ajdovščina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 196
Izšla: 30.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.