Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
6°C
0°C
JUTRI
2°C
1°C
Deli
8340

Tekači tokrat hodili

Člani Športnega društva Tekači Vipavske doline smo se skupaj s prijatelji in našimi najmlajšimi družinskimi člani odpravili na prekrasen izlet v Logarsko dolino. Izlet smo popestrili s pohodom mimo slapa Rinke do Okrešlja (1.396 m). Na planšariji Logarski kot nas je obilno in zelo okusno pogostila oskrbnica koče gospa Tatjana. Pot smo nadaljevali mimo Solčave, ker smo si ogledali Center Rinka, nato smo utrujene noge ohladili še v Savinji v Kampu Menina. Pohod je bil odlična dopolnitev tekaškim treningov, zato jih bomo v svojih programih sigurno še večkrat ponovili.

ačk

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij