Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, nekaj manj oblačnosti bo v severni Sloveniji. Predvsem v južni polovici bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
12°C | 22°C
sreda, 17.10.2018
14°C | 21°C
četrtek, 18.10.2018
13°C | 26°C
petek, 19.10.2018
13°C | 25°C
sobota, 20.10.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Športne počitnice 2017


ŠPORT

| |
07.06.2017      14:52
A A

Športne počitnice 2017


Športni center Ajdovščina bo tudi v letošnjem poletju prizorišče pestrih, zanimivih ter zabavnih počitnic za otroke. Raznoliki športni programi se bodo začeli takoj po zaključku šolskega leta in bodo trajali do 4. avgusta. V ponudbi je kar 13 različnih športnih taborov.


Deli:

Po več terminov so med počitnicami zavzeli plavalni, nogometni (posebej tudi za dekleta), košarkarski, rokometni in plesni kamp, v ponudbi bodo še triatlon in lokostrelstvo, pa športna šola, plavalni tečaji … Glede na lansko množično udeležbo otrok na športnih počitnicah so letos ponudbo obogatili s tremi dodatnimi programi. 4-kros kolesarjenje je s svetovnim prvakom Miho Ergaverjem pridobilo veliko navdušencev in tako se bodo med počitnicami otroci lahko spoznavali s kolesarskimi doživetji na poligonu Kolesarskega kluba Črn Trn, seveda v spremstvu izkušenih trenerjev. V Ajdovščini je že kar nekaj časa prisotna nova športna zvrst, flag football, ki izvira iz ameriškega nogometa. Nasprotnikov se ne onemogoča s fizičnimi kontakti, ki pri originalnem ameriškem nogometu niso nič kaj nežni, pač pa je dovolj, da igralcu izpulite zastavico, ki mu plapola okrog pasu.

Drugačno poletno doživetje obeta tudi taborjenje in sicer kar v bližnjem avtokampu, kjer bodo taborniki iz rodu Mladi Bori poskrbeli za pravi taborniški program s spoznavanjem orientacije, spoznavanja narave in drugih taborniških veščin. V šotorih se ji m bodo lahko za eno noč pridružili tudi udeleženci drugih kampov, vključno z nočnim kopanjem in večerjo.

Tudi sicer bodo imeli udeleženci različnih kampov veliko skupnih dejavnosti, od kopanja v bazenu do petkovih zaključnih izletov, poskrbljeno pa bo tudi za jutranje varstvo že od 6.30 naprej.

Ajdovski bazen je odprl svoja vrata v soboto, 17. junija, avtokamp ob bazenu pa tudi že deluje.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!