Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

delno oblačno
Danes se bo od severozahoda povečini delno zjasnilo, le po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Predvsem ponekod v vzhodni Sloveniji bodo sprva še občasne padavine. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 14 °C.
0°C | 12°C
nedelja, 19.11.2017
0°C | 12°C
ponedeljek, 20.11.2017
-2°C | 13°C
torek, 21.11.2017
3°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Šesti tabor gorskega kolesarstva


ŠPORT

| |
05.11.2014      16:41
A A

Šesti tabor gorskega kolesarstva


Ajdovski kolesarski klub Črn Trn je že šesto leto zapored pripravil tabor gorskega kolesarstva, namenjen osnovno in srednješolcem, ki je letos potekal od ponedeljka, 27. oktobra, do nedelje, 2. novembra 2014.


Deli:
Pod vodstvom Matije Stuparja, Tilna Jejčiča, Mitje Ergaverja in Kristijana Medveščka je svoje znanje gorskega kolesarstva nadgrajevalo okrog 15 nadebudnih kolesarjev, v starosti od 5. do 16 let. Med tednom so spoznavali različne tehnike vožnje na mali pump progi v Palah, dvakrat odšli na gorsko kolesarsko turo, se učili osnov popravil kolesa, za zaključek pa je v nedeljo potekala še prava tekma med udeleženci tabora, ki je postregla z veliko zanimivimi boji, predvsem pa poskrbela za druženje najmlajših in njihovih staršev skupaj s člani kluba Črn Trn.

Glede na število udeležencev ter njihovo zagnanost se za prihodnost gorskega kolesarstva ni treba bati.

kb
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 191
Izšla: 27.10.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.