Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
14°C
JUTRI
30°C
15°C
Oceni objavo

Selekcija U15 prvak 2. SNL-zahod

Dolgoletno kvalitetno delo v mladinski šoli ND Primorje počasi, a vztrajno žanje sadove. Letošnja sezona je bila za starejše dečke U15 namreč nadvse uspešna. Varovanci trenerja Zorana Nuniča in pomočnika Valterja Birse so namreč v desetčlanski drugi slovenski ligi na 27. tekmah osvojili 51 točk, ob tem zabeležili 15 zmag, 6 remijev in 6 porazov ob gol razliki 55:30. Za omenjeno ekipo so v sezoni nastopali Luka Ipavec, Enej Kete Praček, Pal Furlan, Nihat Bajramovski, Filip Kodelja, Nolan Birsa, Betim Čadraki, Jaka Žerjal, Kenan Džuzdanović, Lukas Bovcon, Mark Petrovčič, Mathis Žvab, Nik Kodelja, Matija Gregorc, Simon Nunić, Andrej Faganel, Alen Mersovski, Luka Malašević, Dalibor Petković, Emin Mahmić, Danijel Stajić, Etien Krašna in Jan Petrovčič.

Vsekakor se za prihodnost ajdovskega nogometa ni treba bati.

Oglejte si tudi