Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
13°C
-1°C
JUTRI
11°C
-2°C
Deli
8715

Moja pobuda v Budanjah – igrišče za odbojko na mivki

Moja pobuda je Budanjam in celotni občini prinesla prvo igrišče za odbojko na mivki.

V občini Ajdovščina je veliko različnih športnih površin – športne dvorane, igrišča, športni parki, vadbene površine za vsakovrstno športno-rekreativno udejstvovanje …

Bogato ponudbo pa po novem dopolnjuje še igrišče za odbojko na mivki v Budanjah, eden zadnjih projektov iz prvega paketa participativnega proračuna Občine Ajdovščina. Igrišče je urejeno v sklopu že sicer dobro opremljenega športnega parka Ravne nad Budanjami. Vrednost naložbe – gradnja igrišča, nakup mivke - je bila slabih 15.000 evrov, veliko prostovoljnega dela pa so opravili krajani, ki so v celoti uredili okolico. Novo igrišče meri 12 krat 20 metrov, igralna površina pa nekaj manj. Budanjski športni park je med bolje opremljenimi v občini, asfaltno igrišče za mali nogomet in košarko dopolnjujejo še balinišče, lokostrelsko strelišče in otroško igrišče, v senci dreves stoji še brunarica. V parku je stalno živahno, kompleks pa s pridom uporabljajo tudi organizatorji družabnih dogodkov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!