Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo zjutraj in dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
8°C | 19°C
sobota, 21.10.2017
11°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Mitja Velikonja v Odboru za skoke


ŠPORT

| |
22.11.2012      9:45
A A

Mitja Velikonja v Odboru za skoke


Avtor Danilo Pudgar: Spomladi sem kot član Smučarskega društva Ajdovščina, zaradi časovne stiske in poškodbe, podal odpoved na članstvo v Odboru za skoke in nordijsko kombinacijo (NK). Proti koncu poletja pa je bil na moje mesto, izmed dveh kandidatov Notranjsko ljubljanske regije, izbran in potrjen z večino Mitja Velikonja, član nordijske sekcije Društva Gora. Seveda mu čestitamo!


Mtija Velikonja v Planici
Mtija Velikonja v Planici
Deli:

Da bi tukajšnja okolica in bralci bolje razumeli pomen dela v Odboru za skoke in  nordijsko kombinacijo  pri Smučarski zvezi Slovenije,  bom povedal nekaj besed o tem. To je organizacija, ki odloča o najpomembnejših stvareh v delovanju in v razvoju s področja skokov in nordijske kombinacije.  Odbor odloča o sestavah vseh reprezentanc, potrjuje oziroma sprejema programe treningov in tekmovanj s finančno konstrukcijo, potrjuje tekmovalne sisteme in koledarje za vse kategorije tekmovalcev, sprejema sklepe o razvoju objektov, opreme in drugega materiala. Skratka, odloča o vseh pomembnih vprašanjih s področja teh dveh nordijskih disciplin ter na koncu sezone sprejema oziroma potrjuje vsa poročila o pretekli sezoni.

 

Na koncu Odbor pripravi še vsa potrebna poročila za potrditve, ki jih izvaja Zbor za skoke in NK (ki se sestaja redkeje), kjer so zbrani vsi predstavniki klubov, ki se v Sloveniji ukvarjajo s skoki in NK. Naj povem še to, da je Odbor za skoke in NK odskočna deska vsem funkcijam pri SZS ter nadaljnje pri FIS - u.

 

Mitja Velikonja je v smučarsko skakalnih vodah vse od otroštva in temu posveča ves svoj prosti čas, energijo in dobro voljo, zato smo ga h kandidaturi z veseljem podprli ter mu stali ob strani, tako žena Valentina ter prvorojenka Mia Lara ter člani ŠD Ajdovščina, društva Gora, SK Ponikve, SSK Logatec ter predstavniki nekateri drugih klubov.

 

Vsekakor želim Mitji uspešno delovanje v Odboru, v kar ne dvomim, saj so mu skoki druga ljubezen.

 

Danilo Pudgar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 190
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.10.2017
Danes ni dogodkov.
21.10.2017 | Umetnost
Ustvarjalnica za otroke
21.10.2017 | Družabni dogodki
Koncert: THeWET (SLO) + Attic Mist (SLO)

Bodite prvi pri oddaji mnenja.