Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 24.08.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 14, ob morju okoli 17 stopinj C.
13°C | 30°C
petek, 25.08.2017
16°C | 31°C
sobota, 26.08.2017
17°C | 32°C
nedelja, 27.08.2017
18°C | 32°C
ponedeljek, 28.08.2017
19°C | 34°C
Opozorila
Četrtek, 24.8.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Izjava ŽRK Mlinotest Ajdovščina


ŠPORT

| |
08.03.2016      10:46
A A

Izjava ŽRK Mlinotest Ajdovščina


Burno odzivanje javnosti na dogovor med RK Krim in našim klubom zahteva nekaj dodatnih pojasnil, saj bo sicer ugibanja in zlonamernega odzivanja še veliko.


Foto: Primož Brecelj
Foto: Primož Brecelj
Deli:
ŽRK Mlinotest Ajdovščina je v začetku letošnje sezone kot svoj glavni cilj postavil dosego 3. mesta  v 1A državni rokometni ligi. Doseči ta cilj je pomembno tudi zaradi ponovnega igranja v evropskem pokalu Challenge in tudi zaradi motiviranja vseh ostalih mlajših ekip, ki jih vzgajamo v klubu. Dodajamo, da je teh ekip veliko in dosegajo zelo dobre rezultate in vodstvo kluba je vse te poteze izpeljalo tudi zaradi podpore mnogih navijačev in navijačic v lokalnem okolju, ki tekme z veseljem spremljajo in se skupaj z nami veselijo uspehov. Zaradi poškodb med ključnimi igralkami je ekipa v zaključnih kolih oslabljena in vodstvo kluba je v iskanju rešitve sprejelo priložnost, ki se nam je ponudila. V skladu z veljavnim pravilnikom RZS smo se dogovorili o posoji nekaterih igralk RK Krim. Kot rečeno smo to odločitev sprejeli v skladu s pravilnikom RZS, ki ga sedaj nekateri označujejo kot nedomišljenega in slabega. Razmišljanje o tem, da pravilnik ni dober in da bi terjal spremembe, se pojavijo vedno takrat, ko nekomu ne ustrezajo in ga je »nekdo drug« izrabil in nepravilno interpretiral. Klubi se v zvezo združujemo tudi zato, da vodstvo zveze o tem razmišlja in, če je to potrebno, predlaga spremembe, jih utemelji in pravilno spelje postopek sprememb. Tudi sedaj sprememb h katerim pozivajo nekateri, ne bo mogoče uveljaviti čez noč, tudi sedaj bo potreben postopek, ki ga mora po demokratični poti speljati vodstvo s predsednikom zveze na čelu. Predvsem zato, ker morajo biti pravila enaka za vse. In tudi zato, ker je nedolgo nazaj prihajalo do kršitev tega pravilnika, kar se v tem primeru ni zgodilo, pa ne vodstvo in ne predsednik nista ostro protestirala in klicala na pomoč morale. Zaradi očitno zelo hudih pritiskov je RK Krim danes na naše veliko presenečenje praktično odstopil od dogovora in v naši članski ekipi ne bodo mogle nastopiti vse predvidene igralke. Dogovorili smo se, da bodo v ekipi ŽRK Mlinotest Ajdovščina do konca sezone 2015/2016 dve mladi igralki, in sicer:  Ana Zrimšek in  Nina Zulić. V vodstvu kluba upamo, da bomo tudi z njihovim sodelovanjem in seveda ob močnem angažiranju vseh nepoškodovanih igralk ŽRK Mlinotest Ajdovščina, dosegli zastavljene cilje. Prav tako seveda računamo na močno podporo navijačic in navijačev iz lokalnega okolja, saj vsi vemo, da je igrati v gledalcev polni dvorani lažje in da spodbude občinstva veljajo neverjetno veliko. In tekme našega kluba je vedno spremljalo veliko gledalk in gledalcev, ki smo jim za to izjemno hvaležni in si želimo njihove podpore, kot tudi podpore sponzorjev  v prihajajočih tekmah in, seveda, tudi sezonah.

Ivan Vodopivec, predsednik ŽRK Mlinotest Ajdovščina


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 188
Izšla: 30.06.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Avgust 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.08.2017
Danes ni dogodkov.
29.08.201 | Tečaji in delavnice
Delavnica: Umetnost pletenja kitk iz las
29.08.201 | Tečaji in delavnice
Delavnica: Umetnost pletenja kitk iz las

Bodite prvi pri oddaji mnenja.