Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

delno oblačno
Ponoči se bo od severovzhoda pooblačilo, zjutraj bo ponekod v vzhodni Sloveniji že rahlo deževalo. Na Primorskem bo spet zapihala burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 9, ob morju in v Vipavski dolini okoli 11 °C.
11°C | 18°C
torek, 22.10.2018
6°C | 20°C
sreda, 23.10.2018
6°C | 19°C
četrtek, 24.10.2018
9°C | 22°C
Opozorila
Sobota, 20.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
18°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Čučič do brona


ŠPORT

| |
22.01.2018      9:30
A A

Čučič do brona


Kar premajhna je bila večnamenska dvorana SŠC Veno Pilon v Ajdovščini, da je zadovoljila veliko število rekreativnih igralcev namiznega tenisa. Ljubitelji male bele žogice in zelenih miz so se zbrali na tokratnem jubilejnem dvajsetem turnirju.


Deli:

Organizatorja, ŠKTD Kamnje - Potoče in NTK Burja Ajdovščina, sta ob podpori zvestih pokroviteljev zopet izpeljala enega močnejših turnirjev na Primorskem. Največ udeležencev je bilo iz Primorske namiznoteniške lige, ki se vedno bolj uveljavlja in postaja vse bolj prepoznavna.

Na najvišjo stopničko je tokrat prvič stopil najboljši igralec lige Davide Infantolino (igra za ekipo iz Kopra), drugi je bil Miha Režun (Jadra morje Izola), na veliko veselje domačinov si je tretje mesto izboril Martin Čučič (ekipa Kamnje), četrti je bil lanskoletni zmagovalec in nekdanji prvoligaš Davor Pejakič (NTK Burja Ajdovščina). Ostali domači 'matadorji' so se uvrstili v finalno skupino.

Na smemo pozabiti naših deklet, ki so se enakovredno kosala z moškimi.

Dobra organizacija,vzdušje in zagrizeni dvoboji (kvaliteta igre se dviguje) so lepa popotnica turnirju tudi v bodoče.

sv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!