Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
7°C
0°C
PET.
7°C
-2°C
Deli
6962

Čučič do brona

Kar premajhna je bila večnamenska dvorana SŠC Veno Pilon v Ajdovščini, da je zadovoljila veliko število rekreativnih igralcev namiznega tenisa. Ljubitelji male bele žogice in zelenih miz so se zbrali na tokratnem jubilejnem dvajsetem turnirju.

Organizatorja, ŠKTD Kamnje - Potoče in NTK Burja Ajdovščina, sta ob podpori zvestih pokroviteljev zopet izpeljala enega močnejših turnirjev na Primorskem. Največ udeležencev je bilo iz Primorske namiznoteniške lige, ki se vedno bolj uveljavlja in postaja vse bolj prepoznavna.

Na najvišjo stopničko je tokrat prvič stopil najboljši igralec lige Davide Infantolino (igra za ekipo iz Kopra), drugi je bil Miha Režun (Jadra morje Izola), na veliko veselje domačinov si je tretje mesto izboril Martin Čučič (ekipa Kamnje), četrti je bil lanskoletni zmagovalec in nekdanji prvoligaš Davor Pejakič (NTK Burja Ajdovščina). Ostali domači 'matadorji' so se uvrstili v finalno skupino.

Na smemo pozabiti naših deklet, ki so se enakovredno kosala z moškimi.

Dobra organizacija,vzdušje in zagrizeni dvoboji (kvaliteta igre se dviguje) so lepa popotnica turnirju tudi v bodoče.

sv

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij