Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 28°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 26°C
petek, 30.06.2017
17°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
17°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Mladi in stari bobnali po žogah


VRTEC, SOSED SOSEDU, ZAVODI

| |
26.06.2014      10:20
A A

Mladi in stari bobnali po žogah


Kako lepo je živeti, če veš, da imaš ob sebi dobre sosede in zveste prijatelje! In mi zagotovo vemo, da so otroci iz sosednjega vrtca na Ribniku to zagotovo - dobri sosedje in zvesti prijatelji, ki nas redno obiskujejo.


Deli:

Ne mine v našem Domu starejših občanov praznik, obletnica ali kakšen visok okrogel jubilej, da nas ti otroci ne bi obiskali in obogatili z nastopom našega slavja.

In tako se nam je tudi skupina Modre pike 20. junija še zadnjič pridružila na našem dvorišču pred septembrskim vstopom v šolo.

Ob petju in glasbi je hitro minilo dopoldne, najbolj pa je bilo zanimivo bobnanje na terapevtske žoge, na katere naši stanovalci igrajo že dobra dva meseca. Hišni 'Žoga band' je predstavil mladim osnovne udarce in ob vodstvu fizioterapevtke in delovne terapevtke smo kmalu vsi spoznali, da so mladi iz vrtca pravi virtuozi na novih inštrumentih. Glasba, ritem, udarci, usklajeno gibanje in druženje so za vse, mlade in stare tisto, kar nam poboža dušo in nas naredi pogumnejše in krepkejše. Koliko navdušenja se je pokazalo med našimi stanovalci, ki so mlade podučili in predali naprej svoje znanje, veseli pa so bili tudi otroci, ki so se naučili nekaj novega. Iz mladih glav so se takoj utrnile ideje, kaj bodo počeli doma z maminimi kuhalnicami, žogami, stoli ali lonci.

Vroče navdušenje pa je malo ohladil dober sladoled, ki nas je počakal ter 'Gaudeamus', ki so ga  zapeli mladi, ki se s ponosom septembra podajajo v šolske klopi.

Mojca Klavžar, delovna terapevtka
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.