Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 25.06.2018

pretežno oblačno
Popoldne se bo delno zjasnilo, nastale bodo še krajevne plohe. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 20, na Primorskem ob šibki burji do 24 °C.
15°C | 24°C
torek, 26.06.2018
12°C | 28°C
sreda, 27.06.2018
12°C | 27°C
četrtek, 28.06.2018
14°C | 28°C
petek, 29.06.2018
14°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 25.6.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Veččutna razstava Dotakni se živalskega sveta...


ŠOLSTVO

| |
23.05.2017      11:26
A A

Veččutna razstava Dotakni se živalskega sveta


Udeleženci programa PUM-O smo na Ljudski univerzi Ajdovščina pripravili prav posebno razstavo o živalih in njihovem življenjskem prostoru, ki si jo lahko ogledujete, se dotikate, vonjate, okusite in ji prisluhnete vsak delovni dan od 8. do 16. ure. Za ogled bo odprta do 7. junija 2017.


Deli:

Veččutna razstava predstavlja zaključek večmesecev trajajočega projekta Skrbniki živali. Med projektom smo udeleženci programa PUM-O poglobljeno spoznavali izbrane živali ter se naučili skrbeti zanje. Njihov življenjski prostor smo izdelali iz skrbno izbranih materialov, ki nudijo vse elemente za veččutnoraziskovanje. Razstava ponuja možnost, da preko neposredne interakcije z izdelanimi živalmi in njihovim življenjskim prostorom aktivno in z uporabo vseh svojih čutov pridobivamo neposredno, konkretno izkušnjo.

Z veččutno razstavo želimo izbrane živali in njihov življenjski prostor predstaviti in približati vsem ljudem – od najmlajših do starejših, od polnočutnih pa do tistih, ki imajo okvare posameznih čutov, na primer slepim in slabovidnim. Ljudi pa želimo tudi spodbuditi, da pri svojem delu, učenju in nasploh v življenju čim večkrat vključujejo vse svoje čute, saj na takšen način njihovo znanje postaja še kakovostnejše, širše, bogatejše in uporabnejše.

Podarite si neprecenljivo izkušnjo in nas obiščite!

 

Mentorice programa PUM-O
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 198
Izšla: 31.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.