Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 14 do 19, na vzhodu do 22 stopinj Celzija.
18°C | 32°C
sobota, 24.06.2017
19°C | 35°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 33°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 33°C
torek, 27.06.2017
17°C | 30°C
Opozorila
Četrtek, 22.6.2017 ob 19h
Sredi dneva in popoldne bo v večjem delu Slovenije velika toplotna obremenitev.
18°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Teden vseživljenjskega učenja 2013


ŠOLSTVO, ZAVODI

| |
26.03.2013      10:27
A A

Teden vseživljenjskega učenja 2013


V letošnjem letu Ljudska univerza Ajdovščina sooblikuje že 18. vseslovenski festival učenja – Teden vseživljenjskega učenja (TVU). TVU predstavlja promocijo učenja, s katero ozaveščamo javnost o vseprisotnosti in pomembnosti učenja – v vseh življenjskih obdobjih in za vse vloge, ki jih posameznik v svojem življenju prevzame.


Deli:

Letošnji TVU bo potekal od 13. do 19. maja 2013, pa tudi izven tega termina, in sicer od 1. maja do 30. junija 2013. V tem času se bodo zvrstile raznovrstne predstavitvene, izobraževalne, informativno - svetovalne, družabne, kulturne in slovesne prireditve na državni in krajevni ravni.

V letu 2012 je Ljudska univerza Ajdovščina, ki na prireditvi sodeluje kot izvajalec in območni koordinator, obiskovalcem ponudila zelo pester in zanimiv program, o katerem govori tudi velik obisk obiskovalcev. Bilo jih je več kot 1400. Obiskovalci so lahko izbirali med kar 64 brezplačnimi programi na različnih lokacijah, med katerimi je bila najbolj obiskana prireditev Na krilih znanja. Na njej je Ljudska univerza Ajdovščina izročila potrdila 160 udeležencem različnih neformalnih izobraževalnih programov (Podjetnost na podeželju, Na krilih znanja, Italijanščina za začetnike, Potujem po EU, študijski krožek Izpod spretnih prstov …).

Tudi v letošnjem letu bi vam radi ponudili pester program brezplačnih prireditev, zato prav lepo vabimo vse, ki bi bili pripravljeni deliti in širiti svoje znanje tudi navzven – med ljudi različnih generacij. Lepo povabljeni tudi tisti, ki ste program z nami soustvarjali v preteklih letih.

Vsi – tudi ti – pa si prav lepo vabljen, da se nam pridružiš in tako z nami »na krilih znanja« potuješ skozi festival vseživljenjskega učenja.

Za več informacij o Tednu vseživljenjskega učenja nas lahko pokličete na telefonsko številko 05 366 47 54 ali nam pišite na elektronski naslov eva.mermolja@lu-ajdovscina.si.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.