Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
11°C
-1°C
JUTRI
15°C
-2°C
Deli

9. likovni natečaj 'Drevo' na OŠ Šturje

S svečano zaključno prireditvijo v avli Osnovne šole Šturje Ajdovščina se je 3. februarja 2017 sklenil 9. likovni natečaj 'Drevo' za šolsko leto 2015/2016.

Podeljena so bila priznanja za najboljša likovna dela in kolekcije in na ogled postavljena razstava 202 likovnih del, ki jih je med 332 prispelimi deli z 31 osnovnih šol že v začetku junija minulega leta izbrala zunanja strokovna komisija. Razstava se letos prvič poleg v avli razteza tudi na temu namenjenih površinah stopnišča in 2. nadstropja.

Na prireditvi je navzoče v uvodnem nagovoru pozdravila ravnateljica Lea Vidmar, o natečaju pa je spregovoril likovni pedagog Bojan Bole, vodja natečaja. K prijetnemu vzdušju so v spremnem programu prispevali učenke in učenci dramskega krožka pod vodstvom Silvane Mislej ter pevke in pevci pod vodstvom Igorja Hodaka.

Razstava bo na ogled do konca marca 2017.

Bojan Bole, likovni pedagog

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!