Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 28°C
torek, 23.07.2018
20°C | 31°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 32°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 16h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Izdelaj svoj animirani film


ŠOLSTVO

| |
26.09.2017      20:35
A A

Izdelaj svoj animirani film


V sredo, 23. in četrtek, 24. avgusta smo v računalniški učilnici na Ljudski univerzi Ajdovščina izvedli delavnico z naslovom Izdelaj svoj animirani film.


Deli:

Pri delavnici so udeleženci spoznali osnove programa Blender (https://www.blender.org/) in izdelali preproste animacije. Program nam lahko pomaga ustvariti 2D ali 3D animacije. Prvi dan smo spoznavali izdelavo 2D animacije, udeleženci so pokazali izredno voljo do učenja in kot rezultat na koncu delavnice tudi predstavili svoje animacijske izdelke. V četrtek smo se ukvarjali s 3D animacijo, kjer so udeleženci prav tako blesteli, saj so nekateri v samo treh urah uvajanja samostojno izdelali kratko 3D animacijo.

Čestitke vsem udeležencem za pogum in njihovo sodelovanje pri delavnici. Kot novopečeni predavatelj sem bil navdušen nad radovednostjo in vprašanji udeležencev delavnice. Želja po znanju, ki so jo udeleženci pokazali, je zame največja spodbuda, kar sem jih lahko prejel.

Želim vam uspešno ustvarjanje tudi v prihodnje in seveda ne pozabimo, »vaja dela mojstra«.

Še enkrat s hvaležnostjo,

Benjamin Skapin
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!