Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
31°C
16°C
JUTRI
30°C
19°C
Deli

Izbirajo prostovoljce leta 2017

Mladinski svet Slovenije (MSS) letos šestnajstič zapored razpisuje natečaj Prostovoljec leta. Rok za prijave je 30. marec 2018.

V okviru natečaja bo MSS izbiral najboljše prostovoljke, prostovoljce, prostovoljski projekt, pa tudi mladinskega voditelja oz. voditeljico in 'Naj mladinski projekt' za preteklo leto. Prav tako bodo posebej nagradili tudi mednarodno prostovoljstvo. K prijavi vabijo vse nevladne organizacije, javne institucije, neformalne skupine in posameznike; skratka vse, ki so v svoje dejavnosti v letu 2017 vključevali prostovoljstvo. Dokumentacija je na spletni strani Mladinskega sveta Slovenije. 

Natečaj poteka pod častnim pokroviteljstvom predsednika RS Boruta Pahorja, ki običajno gosti tudi zaključno prireditev s podelitvijo nagrad na Brdu pri Kranju, predvidoma meseca junija.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi