Logo MojaObčina.si
DANES
14°C
5°C
JUTRI
13°C
2°C

Pomoč družini Slejko iz Lokavca

Dobri dve leti je že od požara, ki je zajel stanovanjsko hišo družine Slejko v Lokavcu. Da je štiričlanska družina v nekaj minutah ostala brez strehe nad glavo, je pripomogla tudi močna burja. Kljub hitri pomoči gasilcev hiše ni bilo mogoče rešiti. Slovenci smo že velikokrat pokazali, da znamo v težkih trenutkih stopiti skupaj in tudi tokrat ni bilo nič drugače. MDPM Ajdovščina jev sodelovanju s Karitasom vipavske dekanije, Občino Ajdovščina in 'dobrodelnim' tekačem Benjaminom Kodeletom – Benjom organiziralo humanitarno akcijo zbiranja denarja (nakazila, SMS donacije). S pomočjo srčnih posameznikov in podjetij smo skupaj zbrali kar 66.149 €. Z zbrani sredstvi se je družina lahko lotila gradnje novega doma. Z zbranim denarjem smo na društvu poravnali račune gradbenega materiala, gradbenih in obrtniških del, izdelavo fasade, nakup oken in vrat, montažo vodovodne instalacije, krovska dela ter nekaj pripomočkov za opremljanje doma.

V imenu družine se zahvaljujemo VSEM, ki ste na takšen ali drugačen način po svojih najboljših močeh priskočili na pomoč in pomagali družini v stiski.

MDPM Ajdovščina, foto Kristina Slejko

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi