Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.07.2018

delno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bo nastalo nekaj ploh in neviht. Zapihal bo veter severnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 30 °C.
17°C | 31°C
sreda, 16.07.2018
17°C | 30°C
četrtek, 18.07.2018
16°C | 33°C
petek, 19.07.2018
16°C | 34°C
sobota, 20.07.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Torek, 17.7.2018 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Prešernova ulica bo od 15. novembra zaprta


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
09.11.2017      14:43
A A

Prešernova ulica bo od 15. novembra zaprta


Čez teden dni se bo začela prenova Kastre, mestnega jedra Ajdovščine. Najprej bo na vrsti Prešernova ulica. Občina bo lastnike nepremičnin sproti obveščala o poteku del in prometni ureditvi, zato vabljeni na sestanke.


Deli:

Prešernova ulica bo od srede, 15. novembra, zaprta od začetka na Goriški cesti (pri pekarni) do prehoda za pešce pri frizerskem salonu oziroma cvetličarni. Na Lavričev trg bo moč priti od krožišča pri policiji. Po približno mesecu dni bo zaprt tudi ta krak in Prešernova v celoti. Dostop na Lavričev trg bo mogoč po Gregorčičevi ulici (od spomenika), ki bo postala dvosmerna. To seveda velja za avtomobile, medtem ko bo Lavričev trg ves ta čas dosegljiv peš, najlažje s parkirišča za starim mlinom (skozi grajsko pasažo).

Lastnike nepremičnin v Kastri, tako stanovalce kot lastnike ali najemnike lokalov, bo občina na sestankih sproti obveščala o bodočih posegih. Na sestankih se bodo dogovarjali o konkretnih rešitvah. V pomoč jim bo tudi koordinatorka, ki jo je imenoval župan, in bo skrbela za komunikacijo med izvajalcem in stanovalci: barbara.kranjc@ajdovscina.si, 041 616 683. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!