Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
8°C
1°C
NED.
5°C
-6°C
Deli
8572

Varno in v stilu

Most čez Hubelj v Palah ima novo podobo – zaradi dotrajanosti je bilo potrebno zamenjati ograjo. Pri prenovi se je sledilo celostnemu izgledu opreme ob Hublju in bližnjih sprehajalnih poteh.

Manjšo naložbo (6.700) evrov, ki sodi v paket rednega vzdrževanja v mestu, je izvedla Komunalno stanovanjska družba Ajdovščina. V mostno konstrukcijo niso posegali, le staro ograjo so odstranili, nadzidali robni venec in nanj pričvrstili ožjo ograjo od prejšnje (enako ograjo kot drugod ob Hublju), s čimer se je tudi vozna površina nekoliko razširila in omogoča lažji pretok prometa na mostu samem.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!