Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
21°C
10°C
PET.
22°C
14°C
10233

S kolesom po Ajdovščini

Urejanje kolesarskih poti po Ajdovščini se nadaljuje. Podjetje Stopar zaključuje navezavo pločnikov in kolesarskih stez Goriške ceste do krožišča za Lokavec (pri Petrolu). Majhno spodbudo uporabe koles po mestu pa predstavlja tudi nadstrešek za kolesa v Lokarjevem drevoredu.

Pobudo za nadstrešek so podali stanovalci bloka v Lokarjevem drevoredu št. 9, ker nimajo kolesarnice. Nadstrešek so postavili na mestu, kjer je do nedavnega stal kiosk, torej v neposredni bližini stolpa 12. Zato nadstrešek ne bo koristil le stanovalcem, pač pa ga bodo lahko uporabili tudi drugi občani, ki se bodo potem peš odpravili po opravkih v mestnem središču. Prav tako bo dobrodošel kolesarskim turistom, ki jih je vsak dan več. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi