Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo zjasnilo. Zjutraj bo pretežno jasno, po nekaterih kotlinah in dolinah bo megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18°C.
16°C | 31°C
petek, 21.09.2018
15°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
17°C | 26°C
nedelja, 23.09.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Praznični koncert na dan samostojnosti in ......


OBČINSKE

| |
20.12.2016      10:24
A A

Praznični koncert na dan samostojnosti in enotnostiDeli:

Spoštovane občanke in občani, vljudno vabljeni na osrednjo občinsko slovesnost ob dnevu samostojnosti in enotnosti, v ponedeljek, 26. decembra ob 17. uri, v Dvorani prve slovenske vlade v Ajdovščini. Slavnostni govornik na proslavi bo član Državnega sveta RS gospod Tomaž Horvat.

Kulturni del slovesnosti bodo oblikovali glasbeniki – kvartet čelistov Cellostrike, z vokalno gostjo Zalo Hreščak. Komorna skupina Cellostrike, ki deluje v okviru Glasbenega društva Nova, je nastala po vzoru slovitega ansambla violončelov Berlinskih filharmonikov. Mladi violončelisti v zasedbi Cellostrike so namreč hkrati tudi člani simfoničnega orkestra Nova filharmonija. Repertoar zasedbe vsebuje znana dela skladateljev iz vseh slogovnih glasbenih obdobij, radi pa zagodejo tudi moderne plesne ritme, nežne romantične melodije, pa tudi bolj trde zvoke kitarskih riffov sodobnih glasbenih žanrov. Za priložnostni koncert ob dnevu samostojnosti in enotnosti v Ajdovščini so k sodelovanju povabili znano kraško vokalistko Zalo Hreščak. Obeta so torej čudovit praznični koncertni dogodek. Vabljeni! 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 200
Izšla: 31.08.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.