Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

jasno
Ponoči bo na Primorskem še precej jasno, v notranjosti Slovenije pa se bo postopno pooblačilo. Še bo pihal veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
2°C | 10°C
ponedeljek, 17.11.2018
4°C | 12°C
torek, 19.11.2018
4°C | 8°C
sreda, 20.11.2018
5°C | 7°C
četrtek, 21.11.2018
4°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 18h
V nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
2°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Praznični koncert na dan samostojnosti in ......


OBČINSKE

| |
20.12.2016      10:24
A A

Praznični koncert na dan samostojnosti in enotnostiDeli:

Spoštovane občanke in občani, vljudno vabljeni na osrednjo občinsko slovesnost ob dnevu samostojnosti in enotnosti, v ponedeljek, 26. decembra ob 17. uri, v Dvorani prve slovenske vlade v Ajdovščini. Slavnostni govornik na proslavi bo član Državnega sveta RS gospod Tomaž Horvat.

Kulturni del slovesnosti bodo oblikovali glasbeniki – kvartet čelistov Cellostrike, z vokalno gostjo Zalo Hreščak. Komorna skupina Cellostrike, ki deluje v okviru Glasbenega društva Nova, je nastala po vzoru slovitega ansambla violončelov Berlinskih filharmonikov. Mladi violončelisti v zasedbi Cellostrike so namreč hkrati tudi člani simfoničnega orkestra Nova filharmonija. Repertoar zasedbe vsebuje znana dela skladateljev iz vseh slogovnih glasbenih obdobij, radi pa zagodejo tudi moderne plesne ritme, nežne romantične melodije, pa tudi bolj trde zvoke kitarskih riffov sodobnih glasbenih žanrov. Za priložnostni koncert ob dnevu samostojnosti in enotnosti v Ajdovščini so k sodelovanju povabili znano kraško vokalistko Zalo Hreščak. Obeta so torej čudovit praznični koncertni dogodek. Vabljeni! 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 203
Izšla: 15.11.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.