Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
19°C
6°C
JUTRI
16°C
3°C
Deli
10057

Fizioterapija septembra na Ribnik

Prostori, kamor se bosta selila fizioterapija in Center za krepitev zdravja, so gradbeno zaključeni. Dejavnosti se bosta selili v nove prostore še pred koncem septembra.

Gradbena dela znotraj prostorov na naslovu Bevkova 13 so zaključena. Potrebno je še urediti okolico – dokončati streho, tlakovati dvorišče, asfaltirati ter zarisati parkirišča. Naročena je tudi že notranja oprema. Nabavlja se pohištvo, tudi za potrebe Centra za krepitev zdravja, ter specialno opremo za fizioterapijo. Do sredine septembra bodo pohištvo in oprema nameščeni, nato sledi selitev dejavnosti iz Zdravstvenega doma v nove prostore.

Občina Ajdovščina in Zdravstveni dom Ajdovščina sta na javnem razpisu ministrstva za zdravje pridobila kar dobrega pol milijona nepovratnih evrov za potrebe Centra za krepitev zdravja. Zdravstveni dom je pridobil sredstva za programe za naslednji dve leti, Občina Ajdovščina pa še 200.000 evrov za ureditev prostorov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi