Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 18.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 29, v Vipavski dolini in na Goriškem okoli 30 °C.
14°C | 30°C
sreda, 19.09.2018
14°C | 30°C
četrtek, 20.09.2018
15°C | 32°C
petek, 21.09.2018
15°C | 31°C
sobota, 22.09.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Torek, 18.9.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Velikonočno ustvarjanje v Kamnjah


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
19.04.2017      16:04
A A

Velikonočno ustvarjanje v Kamnjah


Stara šola v Kamnjah je v petek, 7. aprila, ponovno na stežaj odprla vrata otrokom, željnim ustvarjanja. Ker smo bili v velikonočnem času, je bila tema delavnic velikonočno spomladansko obarvana.


Deli:

Otroci so lahko izbirali med izdelavo različnih izdelkov: košaricami za pirhe, zajčki, piščančki, kokoškami ter metulji in spomladanskim cvetjem. Zbrali smo se ob 16.30, ko nas je s svojo prisotnostjo razveselilo 13 otrok iz Kamenj in Potoč. Ker so se delavnic udeležili tako naši najmlajši vaščani, kot tudi otroci, ki obiskujejo že višje razrede osnovne šole, je bila težavnost izdelkov raznolika in primerna vsem. Mentorice smo otrokom predstavile in pokazale potek izdelave različnih izdelkov ter jim med samim izdelovanjem z veseljem priskočile na pomoč.

Delavnic so se udeležili tudi njihovi starši, ki so z navdušenjem še sami poprijeli za material in se sproščali ob ustvarjanju. Ker naša ustvarjalnost ne pozna meja, niti časa, se je naše veselo druženje zavleklo kar dve dobri uri. Ob koncu nas je čakala še poslastica, domače marmeladne palačinke izpod rok domačinke. Skupaj nam je vedno tako lepo, da že komaj čakamo naše naslednje delavnice, kjer bomo s svojo ustvarjalnostjo polepšali naš okoliš.

N.U., foto Ž. V.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 200
Izšla: 31.08.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.