Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.10.2018

pretežno jasno
Ponoči bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, ki jo bo več v vzhodnih krajih. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 11 °C.
9°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
5°C | 19°C
petek, 26.10.2018
10°C | 19°C
sobota, 27.10.2018
15°C | 18°C
Opozorila
Torek, 23.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Nova igrala v Potočah


OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
04.07.2018      15:45
A A

Nova igrala v Potočah


V Potočah so se tamkajšnji najmlajši (in najbrž tudi njihovi starši) razveselili novega otroškega igrišča. Za naložbo, ki jo je v svojih planih predvidela Krajevna skupnost Kamnje - Potoče, je Občina Ajdovščina iz proračuna zagotovila 15 tisoč evrov.


Deli:

V Potočah so si že dlje časa prizadevali za ureditev otroškega igrišča, vendar se je vedno zapletlo pri pridobivanju primernega zemljišča. Občini je letos končno uspelo odkupiti ustrezno parcelo (okrog 600 kvadratnih metrov), nakar je naložba hitro stekla. Zemeljska dela je opravil Marko Vrčon s.p. iz Skrilj, otroška igrala pa je preskrbelo podjetje Euromix iz Sela. Skupaj z zemljiščem je nova pridobitev veljala 15.000 tisoč evrov, ki jih je Občina Ajdovščina zagotovila iz dela proračuna, ki je namenjen uresničevanju planov krajevnih skupnosti.

Ob igralih pa je na parceli še dovolj prostora za postavitev koša za košarko, tako da se bodo najmlajšim na igrišču lahko pridružili še starejši otroki. Ureditev asfaltnega igrišča pa izhaja iz pobude, ki je bila tudi izglasovana v drugem krogu Moje pobude, participativnega proračuna ajdovske občine.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!