Logo MojaObčina.si
DANES
10°C
-2°C
JUTRI
8°C
2°C
Oceni objavo

Slikarska razstava Vdih morja navdihuje s poročilom o povezanosti

Galerija Ljudske univerze Ajdovščina med 8. septembrom in 2. oktobrom gosti slikarsko razstavo domače ustvarjalke Mihaele M. Tihelj. Razstavo je pripravilo Kulturno društvo Norma 7, ki je odprtje pospremilo z refleksijo o vdihu morja, navdihujočem in pomirjajočem trenutku, ki prebuja različne občutke in razmisleke. Slikarka, ki je tudi avtorica več romanov in pesniških zbirk, je nastajanje razstavljenih umetnin povezala s svojo pristno vezjo z naravo in njenim cikličnim gibanjem. Vdih morja, zvoki valov, vonj soli v zraku in občutek morskega vetra nas spomnijo na vseobsegajočo povezanost, kot je morje neizmerno in ogromno smo takšni tudi mi, polni možnosti in navdiha za iskanje svetlejših pogledov in dobrotnejših poti.

Oglejte si tudi