Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
19°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 32°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 31°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 11h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
19°C
34°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Poletna baletna šola 2014


KULTURA

| |
15.07.2014      9:22
A A

Poletna baletna šola 2014


Plesno gledališko društvo 'Primabalerina' iz Ajdovščine letos že četrtič prireja poletno baletno šolo. Letos so se odločili, da poletno šolo izpeljejo v Novi Gorici in v Ajdovščini in sicer med 18. in 25. avgustom v dopoldanskem času.


Deli:

Poletna šola je namenjena vsem ljubiteljem plesa in baleta od 6. do 20. leta. Udeleženci bodo poletno baletno šolo zaključili z baletno pravljično predstavo za otroke 'Potovanje v svet pravljic', ki se bo odvijala v Dvorani prve slovenske vlade v Ajdovščini in na poletnem odru prenovljenega Bevkovega trga v Novi Gorici. Projekt je vključen tudi v plesno poletje v Novi Gorici.

Udeleženke poletne šole bodo spoznavale in/ali nadgrajevale svoje znanje v osnovah baleta (udeleženke z manjšim obsegom znanja), baletnih vajah za krepitev mišic, kondicijskih vajah, vajah na špicah (udeleženke z večjim obsegom znanja) … V plesnih delavnicah se bodo naučile plesa in osnov artistizma na odru za zaključno baletno pravljično predstavo. Na nastopih bodo skozi ples širši publiki prikazale rezultate prijetne in koristne poletne baletne šole.

Poletna šola bo potekala prve tri dni v Novi Gorici, nato tri dni v Ajdovščini. Predzadnji in zadnji dan sta namenjena nastopu.
Primabalerina organizira poletno šolo v sodelovanju Glasbeno šolo Vinka Vodopivca Ajdovščina,  Glasbeno šolo Nova Gorica in ter Mestno občino Nova Gorica.
Elizaveta Galić


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.