Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in deloma Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
9°C | 16°C
nedelja, 22.10.2017
14°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 17°C
torek, 24.10.2017
3°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 17°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Kam naj se dam (Any Place To Go)


KULTURA

| |
26.01.2015      9:26
A A

Kam naj se dam (Any Place To Go)


Primorsko štajerska zabavna punk rock naveza je poskrbela, da nam v naslednjih mesecih ne bo dolgčas. Pripravljajo namreč izdajo težko pričakovanega petega albuma, ki so ga šaljivo in malce provokativno poimenovali 'Radio unfriendly'. Zakaj, boste morali počakati na izdajo albuma.


Deli:

Za začetek pa predstavljajo prvi single Any Place To Go, ki nakazuje, da bo tokrat glasbena usmeritev bolj punk rokerska, s primesmi melodije, hard cora in metala, kar so Elvis Jackson z odliko ponudili tudi na predhodnjem CD-ju 'Against the gravity'. Prva pesem z novega albuma je deležna tudi video upodobitve, preprostega in udarnega spota benda v akciji. Videospot je delo režiserja in scenarista Marka Dupliška, fantje pa so ga na sončni decembrski vikend posneli brez pretiranih priprav in filozofiranja na enem od parkirišč nakupovalnega centra v Celju. »Želeli smo prikazati bend, ki počne to, kar zna najbolje, brez odvečnih zgodb in nakladanja, čista akcija in žaganje,« je ob priložnosti spregovoril pevec Buda, ki vsakemu od nas podaja možnost lastne interpretacije pesmi. »Any Place To Go je sicer interna fora, ki jo imamo po uspešnih koncertih na turnejah, ko se dejansko adrenalin še ni polegel in se sprašujemo, kam se v določenem morda manj znanem mestu še lahko premaknemo. Razumemo pa besedilo lahko tudi širše, saj nakazuje, da bomo zaradi našega načina življenja primorani kmalu iskati druge, še nenaseljene kotičke na Zemlji ali pa celo daleč stran … Vsak naj si ustvari svojo interpretacijo in se prepusti hitremu ritmu pesmi. Mi uživamo, kot že dolgo ne, na polno!«

Videospot je premiero doživel v ponedeljek, 19. januarja na regionalnem MTV-ju, svojo pot nadaljuje tudi na drugih TV postajah.

Elvis Jackson pripravljajo v marcu tudi več atraktivnih promocijskih nastopov, kar bodo razkrili v prihodnjih tednih, pričakujete pa lahko, da bo pomlad resnično adrenalinsko barvita, udarna in punk rokerska! Pripravite se, prihajajo Elvis Jackson, glasnejši, kot ste jih bili vajeni v zadnjem obdobju!

RVMP

 

Videospot ANY PLACE TO GO (youtube):
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 190
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29
21.10.2017 | Umetnost
Ustvarjalnica za otroke
21.10.2017 | Družabni dogodki
Koncert: THeWET (SLO) + Attic Mist (SLO)
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
NE POSTANI SUŽENJ SVOJE MOBILNE NAPRAVE
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
KLUB ZA STARŠE OTROK PRVE TRIADE
21.10.2017 | Umetnost
Ustvarjalnica za otroke
21.10.2017 | Družabni dogodki
Koncert: THeWET (SLO) + Attic Mist (SLO)
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
NE POSTANI SUŽENJ SVOJE MOBILNE NAPRAVE
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
KLUB ZA STARŠE OTROK PRVE TRIADE
25.10.2017 | Ostalo
PREDAVANJE: Zdravje skozi življenjska obdobja

Bodite prvi pri oddaji mnenja.