Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno.
15°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 27°C
petek, 30.06.2017
17°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Kam naj se dam (Any Place To Go)


KULTURA

| |
26.01.2015      9:26
A A

Kam naj se dam (Any Place To Go)


Primorsko štajerska zabavna punk rock naveza je poskrbela, da nam v naslednjih mesecih ne bo dolgčas. Pripravljajo namreč izdajo težko pričakovanega petega albuma, ki so ga šaljivo in malce provokativno poimenovali 'Radio unfriendly'. Zakaj, boste morali počakati na izdajo albuma.


Deli:

Za začetek pa predstavljajo prvi single Any Place To Go, ki nakazuje, da bo tokrat glasbena usmeritev bolj punk rokerska, s primesmi melodije, hard cora in metala, kar so Elvis Jackson z odliko ponudili tudi na predhodnjem CD-ju 'Against the gravity'. Prva pesem z novega albuma je deležna tudi video upodobitve, preprostega in udarnega spota benda v akciji. Videospot je delo režiserja in scenarista Marka Dupliška, fantje pa so ga na sončni decembrski vikend posneli brez pretiranih priprav in filozofiranja na enem od parkirišč nakupovalnega centra v Celju. »Želeli smo prikazati bend, ki počne to, kar zna najbolje, brez odvečnih zgodb in nakladanja, čista akcija in žaganje,« je ob priložnosti spregovoril pevec Buda, ki vsakemu od nas podaja možnost lastne interpretacije pesmi. »Any Place To Go je sicer interna fora, ki jo imamo po uspešnih koncertih na turnejah, ko se dejansko adrenalin še ni polegel in se sprašujemo, kam se v določenem morda manj znanem mestu še lahko premaknemo. Razumemo pa besedilo lahko tudi širše, saj nakazuje, da bomo zaradi našega načina življenja primorani kmalu iskati druge, še nenaseljene kotičke na Zemlji ali pa celo daleč stran … Vsak naj si ustvari svojo interpretacijo in se prepusti hitremu ritmu pesmi. Mi uživamo, kot že dolgo ne, na polno!«

Videospot je premiero doživel v ponedeljek, 19. januarja na regionalnem MTV-ju, svojo pot nadaljuje tudi na drugih TV postajah.

Elvis Jackson pripravljajo v marcu tudi več atraktivnih promocijskih nastopov, kar bodo razkrili v prihodnjih tednih, pričakujete pa lahko, da bo pomlad resnično adrenalinsko barvita, udarna in punk rokerska! Pripravite se, prihajajo Elvis Jackson, glasnejši, kot ste jih bili vajeni v zadnjem obdobju!

RVMP

 

Videospot ANY PLACE TO GO (youtube):
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.