Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 17.11.2018

pretežno jasno
Ponoči bo na Primorskem precej jasno, drugod bo delno jasno z občasno nekoliko povečano oblačnostjo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna burja. Jutranje temperature bodo od -1 do 3, na Primorskem do 6 °C.
6°C | 12°C
nedelja, 18.11.2018
4°C | 10°C
ponedeljek, 19.11.2018
4°C | 9°C
torek, 20.11.2018
4°C | 7°C
Opozorila
Petek, 16.11.2018 ob 18h
V soboto in v nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
6°C
12°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Bronasti baritonist iz Batuj


KULTURA

| |
25.10.2016      15:14
A A

Bronasti baritonist iz Batuj


Rok Zelinšček, mladi baritonist iz Batuj, je konec septembra nastopil na gala koncertu slovenskih samospevov v Narodnem domu v Celju, ki je bil organiziran v sklopu praznovanja 200. obletnice javnega glasbenega šolstva na Slovenskem.


Rok Zelinšček
Rok Zelinšček
Deli:

Rok, učenec petja na Glasbeni šoli Vinka Vodopivca v Ajdovščini v razredu prof. Jerice Rudolf, je na državnem tekmovanju mladih glasbenikov Slovenije TEMSIG 2016 prejel bronasto plaketo in si kot posebno nagrado Društva pevskih pedagogov Slovenije prislužil tudi nastop na koncertu. Tako je kot edini predstavnik primorskih glasbenih šol nastopil v družbi najboljših učencev, dijakov in študentov petja. Koncert je bil praznik mladostne energije in petja ter poklon slovenski pesmi.

Nevenka Lozar

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 203
Izšla: 15.11.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.