Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.07.2018

pretežno jasno
Zvečer se bo ozračje umirilo. Ponoči bo večinoma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 18, ob morju okoli 20 °C.
15°C | 33°C
petek, 18.07.2018
16°C | 32°C
sobota, 20.07.2018
16°C | 33°C
nedelja, 21.07.2018
18°C | 31°C
ponedeljek, 22.07.2018
18°C | 28°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Ajdovka Kaja Pečnik v Cannesu


KULTURA

| |
12.05.2016      11:08
A A

Ajdovka Kaja Pečnik v Cannesu


Kaja Pečnik se bo udeležila letošnjega filmskega festivala v Cannesu, kjer bo na raznih dogodkih in zabavah predstavljala svoj prihajajoči celovečerni film The Composer, ki ga bo začela snemati v kratkem.


Deli:

Kot gostja ustanovitelja Couture fashion Weeka Andresa Aquina bo 21. maja nastopila na dogodku v prestižnem hotelu Carlton, kjer bo premierno zapela pesem z naslovom Break the past, ki je nastala v sodelovanju s slovenskima glasbenima skladateljema in producentoma Timom Žibratom in Danilom Kapelom, besedilo pa je njeno avtorsko delo. Oblečena bo v vrhunske kreacije dveh znanih slovenskih modnih oblikovalk Damijane B. Logar in Tjaše Škapin, s katerima je sodelovala že na Couture Fashion Weeku v New Yorku septembra lani.

Kaja Pečnik (iz Ajdovščine, živi in dela v Angliji - London) je igralka in pevka in je v juliju 2015 diplomirala na Cygnet Theatre, v Exetru v Veliki Britaniji. V Sloveniji se je kot pevka usposabljala pri Rajku Koritniku in potem pri Amandi Stojović. Leta 2014 je imela svoj prvi solistični koncert z naslovom In Love With Love (Zaljubljena v ljubezen), ki je premiero doživel v Veliki Britaniji in ponovitev tudi v Ljubljani.

Njeni nastopi so opisani kot zelo čustveni in izstopajoči. Njen glas (spinto sopran) je resnično navdihujoč, poln izjemnih občutkov, ki se dotaknejo duše. Njena tehnika in naravni razpon vokala ji omogočajo, da eksperimentira v različnih glasbenih žanrih. Čeprav je njeno srce predvsem v operi in glasbenem gledališču, uspešno piše in izvaja tudi lastne pop pesmi.

Uspešna ni samo na glasbenem področju, temveč tudi kot igralka. Njena igralska pot se je začela leta 2010 v Šentjakobskem gledališču v Ljubljani, kjer je v Pravi Princeski igrala lik Mile in požela velik uspeh. Od takrat je nastopila v devetih gledaliških produkcijah in se izvrstno izkazala v vlogah kot so Mrs Betterton (Playhouse Creatures), Jamie (The Last Nickel) in Phosion (The Triumph of Love), kjer je za svojo igro prejela odlične kritike.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 199
Izšla: 29.06.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.