Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.04.2018

jasno
Danes bo jasno. Pihal bo šibak veter vzhodnih smeri, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 26, na Goriškem do 28 °C.
10°C | 29°C
sobota, 21.04.2018
10°C | 27°C
nedelja, 22.04.2018
10°C | 23°C
ponedeljek, 23.04.2018
9°C | 23°C
torek, 24.04.2018
11°C | 25°C
Opozorila
Petek, 20.4.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

INCASTRA - Dan ajdovske industrije in ......


GOSPODARSTVO, DOGODKI

| |
21.08.2017      21:20
A A

INCASTRA - Dan ajdovske industrije in podjetništva


23. septembra 2017 se bo na letališču v Ajdovščini začela odvijati nova zgodba o ajdovski industriji in podjetništvu. Predstavilo se bo okrog 30 različnih podjetij. Gre za dogodek, ki je namenjen predstavitvi in promociji ajdovskih podjetij in gospodarstva in ga organiziramo na Ljudski univerzi Ajdovščina skupaj s partnerji po naročilu Občine Ajdovščina.


Deli:

S tem namenom bodo nekatera ajdovska podjetja odprla svoja vrata in obiskovalcem ponudila vodene oglede proizvodnega procesa. Druga pa bodo svojo dejavnost na zanimiv in inovativen način predstavila na stojnici. Iz osrednjega prizorišča bodo organizirani brezplačni prevozi na vodene oglede po podjetjih. Na posamezni ogled se je potrebno prijaviti, nekaj prijav pa bomo sprejemali tudi na dan dogodka. Podjetja in urnik vodenih ogledov si oglejte na spletni strani dogodka.

Poleg osrednjega programa bo potekalo tudi razgibano družabno dogajanje. Kuhala se bo polenta velikanka, za otroke bodo potekale animacijske in ustvarjalne delavnice, na zabaven način pa boste spoznali postopke recikliranja in še veliko drugih stvari. Lahko boste preizkusili električno kolo, imeli pa boste tudi možnost panoramskega poleta nad Vipavsko dolino. S sodelovanjem v družabni igro Bingo si boste lahko prislužili lepe nagrade, poleg tega se boste naučili zmešati okusne koktajle in osvojili nekaj novih plesnih korakov. Spoznali boste tudi različne organizacije in društva, ki delujejo v Ajdovščini, za vas pa bodo organizirani tudi vodeni ogledi po Ajdovščini in Vipavskemu križu ter pravi kolesarski izlet po Vipavski dolini. Dogodek bo potekal od 9. do 17. ure, ves čas pa bo z nami v živo iz prizorišča Radio Robin, ki bo poskrbel, da bomo slišani po celotni Vipavski dolini in Goriški.

Vzporedno bo na ta dan potekal tudi Fly-in letalski dogodek, na katerem se bodo srečali piloti ultralahkih letalnih naprav in ostalega splošnega letalstva, ob tej priložnosti pa bodo obeležili tudi 60. obletnico delovanja letalske šole v Ajdovščini.

Si želite spoznati Vipavsko dolino iz zraka? Potem obiščite našo Facebook stran in sodelujte v nagradni igri za polet s Pipstrelovim letalom – mogoče se pa ravno vam nasmehe sreča!

Vabimo vas, da nas redno spremljate, všečkate in delite naše novice, saj za vas pripravljamo še veliko nagradnih iger s praktičnimi nagradami ajdovskih podjetij.

Se vidimo 23. septembra na letališču v Ajdovščini!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 196
Izšla: 30.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.