Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
6°C
JUTRI
19°C
5°C
6545

Božični sejem na Lavričevem trgu

Smo tik pred prazniki, zato vas drage občanke in občani vabimo, da nas obiščete na letošnjem Božičnem sejmu. V soboto, 24. decembra, med 9. in 16. uro, se nam bodo na Lavričevem trgu v Ajdovščini predstavili številni proizvajalci domače obrti s svojimi pridelki in izdelki. Manjkala ne bo niti dobra kapljica za pokušino. Idealna priložnost za vse, da si mogoče še tik pred zdajci priskrbite darilo za svoje najdražje, prijatelje ali znance. V tej potrošniški industrijski mrzlici je domač, naravni izdelek izpod rok naših pridnih ljudi še najlepše praznično darilo. Zato se nam pridružite na Lavričevem trgu. Skupaj nam bo lepše in topleje, še posebej ob topli in iskreni besedi, ki se pritiče prihajajočim praznikom.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi