Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo jasno, le v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem bo pretežno oblačno. Po nekaterih nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -16 do -7, na Primorskem od -6 do 0 stopinj C.
-13°C | 2°C
torek, 23.01.2017
-8°C | 1°C
sreda, 24.01.2017
-9°C | -2°C
četrtek, 25.01.2017
-14°C | 1°C
petek, 26.01.2017
-10°C | 3°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-13°C
2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Poslanka našega volilnega okraja Margareta ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
21.11.2014      13:45
A A

Poslanka našega volilnega okraja Margareta Guček Zakošek


Spoštovani občani Vojnika! Julija 2014 ste mi zaupali poslanski mandat kot kandidatki na listi Stranke Mira Cerarja (SMC). V parlamentu se trudim po vseh svojih močeh zastopati tako interese občanov Vojnika kot tudi interese vseh državljanov.


Margareta Guček Zakošek
Margareta Guček Zakošek
Deli:

Sem predsednica parlamentarnega odbora za gospodarstvo in članica mandatno volilne komisije ter odbora za infrastrukturo in prostor. Sem tudi vodja parlamentarne delegacije Nato.

Vse obveznosti jemljem z resnostjo, odgovornostjo in velikim angažmajem, kot sem to počela vedno v življenju.

 

Vsem, ki bi se želeli z mano pogovoriti, sem na voljo v poslanski pisarni v Vojniku in Celju. Poslanska pisarna v Celju je odprta že od 1. oktobra, in sicer na Stanetovi ulici 29 v Celju, v Vojniku pa od decembra v prostorih občine. V Vojniku me lahko poiščete vsak tretji ponedeljek v mesecu med 13. in 15. uro, če ni seje Državnega zbora. Izjemoma se lahko dogovorimo tudi za drug termin. Občanom sem na voljo tudi v Celju, in sicer vsak drugi ponedeljek v mesecu med 9. in 11. uro ali po dogovoru tudi ob kateri drugi uri.

Kontakt za predhodno najavo: margareta.gucek-zakosek@dz-rs.si

Za več informacij so na voljo tudi spletna stran lokalnega odbora SMC Celje (smccelje.si), e-naslov članov lokalnega odbora Vojnik (smc.vojnik@gmail.com) ali Facebook stran SMC Vojnik.

 

 

Življenjepis

Kot Zoisova štipendistka je Margareta Guček Zakošek z odliko zaključila Srednjo naravoslovno-matematično šolo v Celju (sedanja Gimnazija Lava) in nato leta 1989 vpisala raziskovalni študij biologije na BF v Ljubljani, smer ekologija. Že med študijem je bila zelo dejavna organizatorka in tudi vodja treh mednarodnih raziskovalnih bioloških taborov. Prvo zaposlitev je našla v ameriški farmacevtski korporaciji, kjer je pridobila številna znanja iz trženja, prodaje in vodenja ljudi, pobližje se je spoznala tudi z zdravstvenim sistemom v Sloveniji, Evropi ter po svetu. Za sabo ima že 17 let delovne prakse in torej izkušnje s številnih področij. Leta 2005 je kot nadgradnjo svoje dolgoletne prakse končala znanstveni magistrski študij podjetništva na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani, kjer se je spoznala teorijo in prakso upravljanja majhnih in srednje velikih podjetij. Leta 2009 je bila habilitirana za višjo predavateljico za Poslovno ekonomijo. V letih 2010 in 2011 je na zasebni Fakulteti za komercialne in poslovne vede v Celju predavala trženje. Z družino se je preselila v Celje leta 1998, od leta 2007 pa živi z možem Matjažem, sinom Stašem in hčerjo Izo v Slatini v Rožni dolini.

 

Lidija Eler Jazbinšek

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.01.2017
Danes ni dogodkov.
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO

Bodite prvi pri oddaji mnenja.