Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
2°C | 13°C
nedelja, 23.10.2016
4°C | 15°C
ponedeljek, 24.10.2016
4°C | 19°C
torek, 25.10.2016
9°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
13°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Čestitke Pii in Saši!


ŠPORT

| |
17.04.2014      13:11
A A

Čestitke Pii in Saši!Pia na stopničkah
Pia na stopničkah
Deli:

Med 6. in 14. aprilom se je v Minsku v Belorusiji odvijalo 29. člansko, 20. mladinsko, 6. veteransko in 4. otroško Evropsko prvenstvo v Taekwon-Do-ju. Mesto v slovenski reprezentanci si je z dobrimi nastopi in dobrim delom prislužila tudi naša mlada občanka Pia Matko, sicer članica Taekwon-Do kluba Sun Braslovče. Nastop med najboljšimi na stari celini je Pii odlično uspel, saj je tako v kategoriji forme deklice ‒ rdeči pas, kot tudi borbe deklice -40 kg osvojila tretje mesto. Za prvi nastop na največjem tekmovanju v Evropi so to odlični rezultati in gotovo pomenijo nagrado za ves trud, ki ga je Pia vložila v priprave na to tekmovanje in gotovo tudi spodbudo pri nadaljevanju njene športne poti. Z enajstimi leti oditi za teden dni v tako daljni kraj in v tako daljno državo ni mačji kašelj tudi za odraslega, zato je uspešen nastop naše mlade športnice še toliko bolj izjemen. V reprezentanco se je uvrstila še ena občanka Tabora, Saša Sirše, ki zadnja leta trenira v ljubljanskem klubu Škorpijon in tudi Saša je osvojila tretje mesto med članicami borbe +75 kg. Slovenska reprezentanca se je domov vrnila s petimi zlatimi, štirimi srebrnimi in enajstimi bronastimi kolajnami. Za odličen nastop na Evropskem prvenstvu Pii in Saši iskreno čestitamo in jima želimo še obilo odličnih športnih uspehov!

 

Simon Jan, župan in OU 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Bodite prvi pri oddaji mnenja.