Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.01.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v hribovitem svetu severne Slovenije jasno, drugod bo večinoma oblačno, ponekod po nižinah v notranjosti tudi megleno. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do 2, na Primorskem do 10 stopinj C.
-8°C | -3°C
torek, 24.01.2017
-7°C | 0°C
sreda, 25.01.2017
-7°C | -1°C
četrtek, 26.01.2017
-8°C | 1°C
petek, 27.01.2017
-10°C | -3°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.1.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
-8°C
-3°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

PRVOMAJSKO SREČANJE NA JAVORJU


KULTURA

| |
02.05.2016      18:24
A A

PRVOMAJSKO SREČANJE NA JAVORJUDeli:

Praznik dela so krajani Javorja počastili s tradicionalno prireditvijo – prvomajskim srečanjem. Kulturni program se je pričel s himno, ki jo je zapel Darko Vidic. Navzoče je pozdravil tudi župan občine Šmartno pri Litiji, gospod Rajko Meserko. V programu ni bilo mogoče mimo Ivana Cankarja in njegovega Hlapca Jerneja, mimo problematike zaposlovanja, pravic in krivic delavk in delavcev ter vprašanja o vrednotah dela. Kulturni program so glasbeno popestrili mladi glasbeniki Jan in Žiga Dremelj ter Aleš Šuštaršič. Čeprav je prireditev nekoliko pokvarilo aprilsko vreme, razpoloženja obiskovalcev to vsekakor ni motilo. Za dobro jedačo in pijačo je bilo poskrbljeno, za druženje po uradnem delu pa tudi, saj je za dobro voljo skrbel ansambel Pojav.

 

Erika Cerjak
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šmartno pri Litiji!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1

Bodite prvi pri oddaji mnenja.