Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.02.2017

pretežno oblačno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
-6°C | 9°C
torek, 27.02.2017
-4°C | 13°C
sreda, 28.02.2017
0°C | 11°C
četrtek, 01.03.2017
1°C | 11°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
-6°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

12. Ravensko kolesarjenje


DOGODKI

| |
29.05.2015      7:58
A A

12. Ravensko kolesarjenjeDeli:

12. Ravensko kolesarjenje je minuli vikend, kljub poprejšnjem obilnem deževju, potekalo v suhem in za kolesarjenje primernem vremenu. »Mogoče se je kdo ustrašil in raje ostal raje, 50 neustrašnih pa se nas je vseeno zbralo. Število sicer ni rekordno, vendar ni daleč od tega,« so povedali udeleženci.

 

Predvsem je prišlo veliko število mladih kolesarjev, polovica sodelujočih je bila namreč najstnikov, tako da se za prihodnost koroškega kolesarjenja ni potrebno bati. Večina kolesarjev je izbrala dolgo, 30 km traso. Kolesarili so na Janeče, na Navrški vrh, v Podkraj, na Šrotnek in na Ivarčko jezero, potem pa še na Poštarski dom, nazaj do Kotelj in še enkrat na Navrški vrh, na koncu pa je sledil še spust na Čečovje in zaključek pri Športnem centru Ravne na Koroškem.

 

Vsi kolesarji in kolesarke so uspešno prekolesarili progo, padcev in poškodb ni bilo, kar je najpomembnejše. Na cilju sta jih pričakala malica in napitek.

 

Organizator Kolesarski klub Ravne se zahvaljuje rekreativcem in vsem sodelujočim. Velika zahvala gre tudi sponzorju Medikem, ki jih je že tradicionalno podprl in omogočil izvedbo prireditve. Vsem pa kličejo: »Nasvidenje drugo leto!«
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ravne na Koroškem
Občina Ravne na Koroškem
GAČNIKOVA POT 5
Tel:(02) 821 60 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.