Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Po nekaterih kotlinah bo nastala megla. Burja na Primorskem bo slabela. najnižje jutranje temperature bodo od -14 do -9, ob morju ter ponekod v Vipavski dolini okoli -2 stopinji C.
-14°C | 2°C
nedelja, 22.01.2017
-11°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-12°C | 4°C
torek, 24.01.2017
-9°C | -1°C
Opozorila
Petek, 20.1.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-14°C
2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo Vrtec

6. SREČANJE EKO- KOORDINATORJEV VRTCEV


VRTEC

| |
21.05.2012      19:47
A A

6. SREČANJE EKO- KOORDINATORJEV VRTCEVDeli:

Za zdrav način življenja se v našem vrtcu trudimo že nekaj let. Naši jedilniki so obogateni z veliko sadja in zelenjave, gibljemo se na svežem zraku, učimo se skrbeti za svoje telo, učimo se, kako bi našo naravo ohranili čisto in lepo, zato smo se na pobudo našega župana Dušana Krebla leta 2010 priključili mednarodnemu projektu Eko vrtec.

Vsaka izkušnja, ki smo jo skupno z otroki doživljali, nas je obogatila s pogumom, znanjem in nas pripeljala do uspeha, saj smo leta 2011 kot prvi vrtec na Koroškem prejeli Eko zastavo.

Za to se zahvaljujemo staršem, ki so nam pomagali in ozaveščali način  Eko življenja tudi doma, zunanjim inštitucijam, našemu ravnatelju Janku Plešniku, ki ima vedno posluh za nove izzive, izredne zahvale pa gredo našima Eko-koordinatorkama, vzgojiteljicama: Tanji Bivšek in Romani Šepul, ter seveda celotnemu kolektivu vrtca.

 

Življenje je polno čudežov, kot so modro nebo, sončni žarki in OTROŠKE OČI.

Poskrbimo, da bodo ti čudeži še naprej bogatili naše življenje.

 

Smo prvi vrtec na Koroškem, ki ima zeleno Eko zastavo. Dne:  23. 5. 2012 bomo imeli v Narodnem domu v Mežici srečanje Eko-koordinatorjev iz vse Slovenije. Na tem srečanju se bodo predstavili primeri dobre prakse, spodbude, ideje za delo naprej, svečano otvoritev bo imel župan Občine Mežica Dušan Krebel, program pa bo obogatila folklorna skupina vrtca, pod vodstvom vzgojiteljic Tanje Bivšek in Tanje Kralj.

Ponosni smo na prehojeno pot in se zahvaljujemo vsem, ki ste nam pomagali.

                                                            Pomočnica ravnatelja: Milena Konečnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Osnovna Šola Mežica- Enota vrtec? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Osnovna Šola Mežica- Enota vrtec
Osnovna Šola Mežica- Enota vrtec
PARTIZANSKA CESTA 16
Tel:
Občinsko glasilo Šumc
Številka: 46
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.01.2017 | Ostalo
So fresh
20.01.2017 | Ostalo
So fresh

Bodite prvi pri oddaji mnenja.