Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
3°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Postavitev novih omaric v Zaklancu


PROMET, SOSED SOSEDU

| |
24.09.2015      11:48
A A

Postavitev novih omaric v Zaklancu


Konec avgusta je na koncu vasi Zaklanec v jutranjih urah prišlo do prometne nesreče, v kateri je eden od udeležencev pri trku z avtomobilom poškodoval omarico za javno razsvetljavo in storitve podjetja Telemach.


Deli:

Poškodba je bila velika, zato so morali omarici zamenjati in to se je zgodilo sredi septembra. Omarico za javno razsvetljavo so zaradi večje varnosti in v izogib ponovnim podobnim pripetljajem prestavili za približno deset metrov. Prav zato je septembra večkrat prišlo do izpada telekomunikacijskih storitev Telemach. Prav tako na območju Zaklanca nekaj časa ni delovala javna razsvetljava, zato so se vaščani razveselili ponovnega prižiga luči. Vse stroške za ponovno vzpostavitev storitev bo financirala zavarovalnica krivca prometne nesreče, občina pa prestavitev omarice na novo lokacijo.

 

Nadja Prosen Verbič

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.