Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 18°C
petek, 28.04.2017
8°C | 10°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 16°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uspešno zaključen "Dupleški dan nogometa"...


ŠPORT

| |
24.06.2015      15:21
A A

Uspešno zaključen "Dupleški dan nogometa"Deli:

Za nami je že 5. dupleški dan nogometa, ki ga NK Duplek po vzoru zadnjih let, uspešno izpeljal tudi letos, in sicer v soboto 20.6. in nedeljo 21.6.2015.

 

Prireditev je  namenjena predvsem mladim nogometašem in tudi tistim, ki jim je šport pri srcu. Teh je zadnja leta vedno več in tudi letos se lahko pohvalimo, da se obisk našega dneva nogometa povečuje. 

 

Sobotni dan je kljub muhastemu vremenu odlično uspel. Videli smo več kot 20 ekip različnih starostnih skupin. Izpeljali smo uspešno turnirje selekcij U7, U9, U11 in U13. Čudovit pa je bil pogled na skoraj 200 mladih nogometašev, ki so prišli v naš kraj in se ob koncu prireditve veselili zasluženih priznanj. Seveda pa kot na vsakem tekmovanju, smo tudi mi najboljšim trem ekipam v vsaki kategoriji podelili pokale za osvojena mesta. Kar nekaj pokalov je ostalo tudi doma, saj so mladi nogometaši NK Duplek bili v vseh kategorijah zelo uspešni. 

 

Drugi dan prireditve je potekal v nedeljo ob lepšem vremenu kot je bilo v soboto, tako se je še enkrat zbrala velika množica obiskovalcev. Prvi so se na prireditvi predstavili mladinci našega kluba, ki so odigrali tekmo z vrstniki iz Malečnika. Sledilo je srečanje Županove ekipe proti slovenski reprezentanci vinarjev, za zaključek dvodnevnega programa pa je sledilo srečanje članov NK Duplek  proti nogometašem NK Ajdas Lenart, ki igrajo v 3.SNL.

 

Tudi člani so bili uspešni in po vodstvu z 2:0 na koncu iztržili neodločen rezultat 2:2 proti ekipi iz tretje lige, ter s tem dokazali, da se lahko enakovredno kosajo z ekipami iz višjega ranga tekmovanja.


Nogometaši smo zelo ponosni in hkrati veseli, da prireditev iz leta v leto raste in veselimo se že Dupleškega dneva nogometa 2016!

 

Športni pozdrav,

NK Duplek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Duplek? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Duplek
Občina Duplek
Cesta 4. julija 106
Tel:(02) 684 09 11

Bodite prvi pri oddaji mnenja.