Manja Kropf osvojila tretje mesto na turnirju evropskega članskega pokala v Dubrovniku

Za tekmovalci JK Duplek je naporen konec tedna. Nastopili so kar na treh tekmovanjih. Manja Kropf in Tamara Kraljić sta na stopili na turnirju evropskega članskega pokala v Dubrovniku, tekmovalci v starostni kategoriji do 16 let (mlajši kadeti in kadetinje) so nastopili na turnirju slovenskega pokala v Ljutomeru, najmlajši pa so se udeležili turnirja v Bihaću.
17. in 18.10.2015 so slovenski članski reprezentanti v Dubrovniku (CRO) nastopili na »European Judo Cup Dubrovnik 2015«,  na turnirju evropskega članskega pokala 2015. Za mlajše člane in članice (U23) je bil to tudi kvalifikacijski turnir za nastop na Evropskem prvenstvu mlajših članov za leto 2015. Od tekmovalcev JK Duplek sta nastopili Manja Kropf v kategoriji do 57 kg in Tamara Kraljić v kategoriji do 78 kg. Izkazala se je predvsem Manja, ki je v kategoriji do 57 kg osvojila 3. mesto in bronasto medaljo, ter tako še potrdila normo za nastop na evropskem prvenstvu mlajših članic U23, ki bo novembra v Bratislavi (SVK). Tudi Tamara je odlično nastopila, saj se je tako kot na evropskem članskem pokalu v Beogradu uvrstila tik za nosilkami medalj na 5. mesto. Od ostalih slovenskih tekmovalcev sta najbolje nastopila Jesenko Četič (JK Olimpija) v kategoriji do 90 kg in Vito Dragič (JK Impol) v kategoriji nad 100 kg, ki sta osvojila 2. mesti. Na stopničke se je uvrstil še Aljaž Sedej (JK Bežigrad), ki je osvojil 3. mesto v kategoriji do 90 kg. Uvrščena sta bila še Ajda Koračin (JK Olimpija Krmelj) v kategoriji do 78 kg  in Jan Kern (JK Bežigrad) v kategoriji do 73 kg, ki sta turnir končala z osvojenimi 7. mesti. Ostali slovenski tekmovalci so turnir v Dubrovniku zaključili že v predtekmovanju.

Na turnirju »Ljutomer Open 2015« je nastopilo 150 tekmovalcev in tekmovalk iz 25 slovenskih v starostnih skupini U16 IN U14, ter precejšnje število tekmovalcev še v starostni skupini U12. Na turnirju so nastopili trije tekmovalci JK Duplek, ki so osvojili tri medalje. Nastopili so Tajda Senekovič, ki je v kategoriji do 63 kg (U16) osvojila 3. mesto, Staš Kokotovič, ki je v kategoriji do 50 kg U16 osvojil 3. mesto, ter David Kraljić, ki je v kategoriji nad 81 kg osvojil 2. mesto.

V soboto 17.10.2015 so najmlajši tekmovalci JK Duplek nastopili na turnirju »IV. Mednarodni turnir Una Bihać 2015« v Bosni in Hercegovini, na enem izmed pripravljalnih turnirjev dupleških tekmovalcev in sicer v starostnih skupinah od U10 do U18. Na turnirju je nastopilo nekaj čez 365 tekmovalk in tekmovalcev iz 37 klubov, iz Bosne in Hercegovine, Slovenije, Srbije, Avstrije in Hrvaške. Kljub temu, da nismo nastopili v starostnih skupinah U16 in U18, so dosežki posameznih tekmovalcev  uvrstili mlado ekipo JK Duplek na 3. mesto med vsemi nastopajočimi klubi na turnirju v Bihaću. 10 tekmovalcev JK Duplek je osvojilo kar 9 medalj in eno 7. mesto. Prva mesta in zlate medalje so osvojili Lara Petrovič v kategoriji -44 kg U10, Katja Pinterič v kategoriji +44 kg U10 in Timon Petrovič v kategoriji -42 kg U12. Druga mesta in srebrne medalje so osvojili Sergej Filipič v kategoriji -26 kg U10, Nil Škerbot v kategoriji -38 kg U12 in Žiga Zemljič v kategoriji -55 kg U12. Z bronastimi medaljami pa so turnir zaključili Nina Auda v kategoriji -28 kg U10, Matija Filipič v kategoriji +55 kg U12 in Filip Nipič v kategoriji -50 kg U14. Na svoji prvi tekmi v tujini je Niko Grajfoner zasedel 7. mesto v kategoriji do 30 kg U8.