Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.05.2017

oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno, pojavljale se bodo krajevne plohe in posamezne nevihte. Lahko se bodo zavlekle tudi v noč na četrtek. Ponekod bo pihal veter severnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 25, na Primorskem do 27 stopinj C.
13°C | 24°C
četrtek, 25.05.2017
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 26°C
nedelja, 28.05.2017
12°C | 28°C
Opozorila
Sreda, 24.5.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Srečanje paraplegikov in tetraplegikov


SOSED SOSEDU

| |
31.08.2015      10:25
A A

Srečanje paraplegikov in tetraplegikov


Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine bo 19. septembra organiziralo tradicionalno jesensko srečanje članov ter njihovih svojcev v Občini Dobrova-Polhov Gradec.


Deli:

Srečanje se bo pričelo ob 12. uri z ogledom Polhograjske graščine, predstavitvijo občine in njenih znamenitosti ter se nadaljevalo z nagovorom župana Franca Setnikarja in piknikom na balinišču. Naši paraplegiki in tetraplegiki se bodo skupaj z domačimi balinarji pomerili v balinanju.

Namen srečanja je čim bolje spoznati gostujočo občino in druženje članov, saj je za marsikaterega to edini razlog, da se odpravi od doma. Naše društvo šteje 309 članov in pokriva 38 občin, zato se vsakič odpravimo v drugo občino, da jo spoznamo.

Ker vsak tak obisk za nas pomeni zelo velik finančni in logistični zalogaj, se pri organizaciji za pomoč vedno obrnemo na občino in turistična društva. Tudi tokrat so nam pristojni prisluhnili in nam pomagali pri organizaciji ogledov in predstavitvi občine, ponudili so nam prostor za piknik in še veliko drugega. V imenu društva se tako vsem skupaj že v naprej zahvaljujem za doprinos k lepšemu in boljšemu srečanju naših članov.

 

Organizatorka srečanja:

Mojca Burger
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.