Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.02.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno z zmerno oblačnostjo in zjutraj ponekod po nižinah megleno. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do -6, ob morju malo nad 0 stopinj C.
-1°C | 13°C
torek, 21.02.2017
0°C | 10°C
sreda, 22.02.2017
1°C | 11°C
četrtek, 23.02.2017
6°C | 12°C
Opozorila
Nedelja, 19.2.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

HUD Karel Barjanski bo staro leto zaključil z ......


KULTURA

| |
14.12.2012      18:56
A A

HUD Karel Barjanski bo staro leto zaključil z več prireditvami


V prvi polovici letošnjega leta je HUD Karel Barjanski pripravil vrsto različnih in dobro obiskanih dogodkov in zadovoljen odšel na počitnice. Žal je člane tik pred njimi doletela slaba novica, in sicer o zaprtju Bara Borovnička, to pa je pomenilo tudi izgubo razstavnih prostorov.


Deli:

Po poletnem zatišju in med načrtovanjem nadaljnjega dela je društvo z Občino Borovnica sklenilo dogovor o začasnih društvenih prostorih na stari pošti na Rimski 28. Tako je HUD Karel Barjanski dobil po treh letih svoj prostor. Resda je majhen, obsega zgolj 25 m2 , a ga bo društvo s pridom in iznajdljivostjo uporabljalo. V osnovi bo stalna galerija, za ostale aktivnosti, kot so sestanki, literarni večeri in podobno, pa se bodo vanj postavile zložljive klopi in mize. 

Odprtje novih prostorov bo društvo obeležilo s kulturnim programom, in sicer v soboto, 22. decembra ob 18. uri. Hkrati si boste lahko ogledali razstavo likovnikov, ki pod vodstvom diplomirane slikarke Natalije Ambrožič že od  maja ustvarjajo na Dolu.

Dan kasneje, v nedeljo, 23. decembra ob 15.30, bo literarna sekcija za najmlajše pripravila pravljično popoldne, poimenovano Hude pravljice. Borovnico bo obiskal pisatelj Franci Rogač in predstavil svoje pravljice.

Leto bo društvo zaključilo s predstavitvijo plesne sekcije. Člani bodo latinskoameriške in standardne plese predstavili 27. decembra 2012 ob 20. uri v gostilni Godec, pripravljajo pa še brezplačno plesno delavnico s Karmen Intihar. Ob 21. uri bo sledil Hud novoletni ples.

Na HUDe decembrske dogodke ste seveda vabljeni vsi. Povejte zanje tudi drugim!

 

HUD Karel Barjanski 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 445
Izšla: 30.01.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.