Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
3°C | 20°C
torek, 02.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Predstavljamo: Malčkov svet – svet za ......


GOSPODARSTVO

| |
03.01.2014      9:43
A A

Predstavljamo: Malčkov svet – svet za dojenčke in otroke


Za nas, Bohinjce, so otroške trgovine daleč. Če potrebuješ par oblačilc za dojenčke ali dobro didaktično igračo za darilo, se je potrebno peljati vsaj v Kranj. To sta opazila tudi Katjuša in Vito, ko sta kupovala oblačilca za svojo dojenčico.


Deli:

Kupovala sta preko spleta, iskala  kakovostna, udobna in lepa oblačila, ki bi jih dobila po sprejemljivi ceni. S ponudbo v trgovinah nista bila zadovoljna. Oblačila sta začela naročati pri slovenskih šiviljah, saj sta tako dobila kakovostne, udobne in ugodne izdelke. Razmišljati sta začela, da bi bilo za mamice dobro, da bi bili ti unikatni izdelki zbrani na enem mestu. Porodila se jima je ideja o spletni trgovini, v kateri bi bilo, poleg izdelkov slovenskih ustvarjalcev, moč kupiti tudi druge artikle. Rezultat je spletna trgovina Malčkov svet (www.malckovsvet.si).


Malčkov svet je spletna trgovina, v kateri lahko kupite darila, oblačila, čeveljčke, igrače in razne pripomočke za dojenčke, malčke in otroke. Velik del prodajnih artiklov je evropske izdelave, del ponudbe pa je delo spretnih in pridnih slovenskih rok – na slovenske izdelke so še posebej ponosni, saj gre za ročno narejena unikatna oblačilca in druge izdelke, del le-teh pa je izdelan tudi po željah strank.


Prednost spletne trgovine v primerjavi s klasično trgovino z vrati in okni je v tem, da se lahko usmeri na večji trg, saj je Bohinj verjetno premajhen za trgovino, ki bi bila namenjena le otrokom. Večina kupcev je iz manjših slovenskih krajev, največkrat pa kupijo bodije za dojenčke, hlače in žabice, darila za novorojenčke ter lesene didaktične in poučne igrače. Ker imamo vsi radi presenečenja, se v vsak paket prikrade še mala pozornost, darilce pri več nakupih, redne stranke pa so nagrajene tudi s popusti. Trgovini lahko sledite na facebooku (www.facebook.com/malckovsvet), kjer so objavljene novosti, kode za popuste in občasno tudi nagradne igre.

Čeprav trgovina prodaja preko interneta, imamo Bohinjci poleg hitre dobave še eno prednost – če v trgovinici naroči kak domačin, po e-pošti prejme sporočilo o možnem prevzemu naročenega in se tako lahko izogne stroškom dostave.


Vsem Bohinjkam in Bohinjcem želita v novem letu 2014 veliko zdravja, dobrih idej, poguma, domišljije, prijaznosti, iznajdljivosti in razigranosti.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
03.05.2017 | Kultura
Hvaležni medved
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
06.02. - 29.04.2017 | Ostalo
VODNO AEROBIKO OZ. VADBO V VODI
03.05.2017 | Kultura
Hvaležni medved
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
06.02. - 29.04.2017 | Ostalo
VODNO AEROBIKO OZ. VADBO V VODI
07.04.2017 | Kultura
OBČASNA RAZSTAVA: Ej, ta naša bolnica nad Bohinjem, sredi gozdov!

Bodite prvi pri oddaji mnenja.