Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 28.05.2017

jasno
Danes bo povečini sončno. Čez dan bo pihal šibak veter vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28 stopinj C.
10°C | 26°C
ponedeljek, 29.05.2017
10°C | 28°C
torek, 30.05.2017
14°C | 31°C
sreda, 31.05.2017
15°C | 29°C
četrtek, 01.06.2017
15°C | 28°C
Opozorila
Nedelja, 28.5.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
26°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Predstavljamo: Malčkov svet – svet za ......


GOSPODARSTVO

| |
03.01.2014      9:43
A A

Predstavljamo: Malčkov svet – svet za dojenčke in otroke


Za nas, Bohinjce, so otroške trgovine daleč. Če potrebuješ par oblačilc za dojenčke ali dobro didaktično igračo za darilo, se je potrebno peljati vsaj v Kranj. To sta opazila tudi Katjuša in Vito, ko sta kupovala oblačilca za svojo dojenčico.


Deli:

Kupovala sta preko spleta, iskala  kakovostna, udobna in lepa oblačila, ki bi jih dobila po sprejemljivi ceni. S ponudbo v trgovinah nista bila zadovoljna. Oblačila sta začela naročati pri slovenskih šiviljah, saj sta tako dobila kakovostne, udobne in ugodne izdelke. Razmišljati sta začela, da bi bilo za mamice dobro, da bi bili ti unikatni izdelki zbrani na enem mestu. Porodila se jima je ideja o spletni trgovini, v kateri bi bilo, poleg izdelkov slovenskih ustvarjalcev, moč kupiti tudi druge artikle. Rezultat je spletna trgovina Malčkov svet (www.malckovsvet.si).


Malčkov svet je spletna trgovina, v kateri lahko kupite darila, oblačila, čeveljčke, igrače in razne pripomočke za dojenčke, malčke in otroke. Velik del prodajnih artiklov je evropske izdelave, del ponudbe pa je delo spretnih in pridnih slovenskih rok – na slovenske izdelke so še posebej ponosni, saj gre za ročno narejena unikatna oblačilca in druge izdelke, del le-teh pa je izdelan tudi po željah strank.


Prednost spletne trgovine v primerjavi s klasično trgovino z vrati in okni je v tem, da se lahko usmeri na večji trg, saj je Bohinj verjetno premajhen za trgovino, ki bi bila namenjena le otrokom. Večina kupcev je iz manjših slovenskih krajev, največkrat pa kupijo bodije za dojenčke, hlače in žabice, darila za novorojenčke ter lesene didaktične in poučne igrače. Ker imamo vsi radi presenečenja, se v vsak paket prikrade še mala pozornost, darilce pri več nakupih, redne stranke pa so nagrajene tudi s popusti. Trgovini lahko sledite na facebooku (www.facebook.com/malckovsvet), kjer so objavljene novosti, kode za popuste in občasno tudi nagradne igre.

Čeprav trgovina prodaja preko interneta, imamo Bohinjci poleg hitre dobave še eno prednost – če v trgovinici naroči kak domačin, po e-pošti prejme sporočilo o možnem prevzemu naročenega in se tako lahko izogne stroškom dostave.


Vsem Bohinjkam in Bohinjcem želita v novem letu 2014 veliko zdravja, dobrih idej, poguma, domišljije, prijaznosti, iznajdljivosti in razigranosti.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
31.05.2017 | Kultura
Petelin, kralj sveta
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
31.05.2017 | Kultura
Petelin, kralj sveta
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono

Bodite prvi pri oddaji mnenja.