Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 23°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 13°C
torek, 24.10.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
23°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Prvi kozmetični salon


GOSPODARSTVO, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
28.11.2015      22:46
A A

Prvi kozmetični salonDeli:

Na Dvoru je februarja letošnjega leta Kristina Gorjanc iz Muljave odprla svoj prvi kozmetični salon.   Po končanem srednji kozmetični šoli je nadaljevala   študij   na Višji strokovni šoli, smer Kozmetika v Novem mestu. Zatem je leto dni   leto dni nabirala izkušnje v kozmetičnemu salonu v Novem mestu in po tihem ves čas strmela po svojem kozmetičnem salonu.  »Z veliko podporo  svojih najdražjih, sem  začela svojo  poslovno pot tukaj na Dvoru,«  pojasnjuje  mlada podjetnica Kristina   in dodaja, da nudi vrsto kozmetičnih storitev kot so; masaže, depilacija, manikira - nega rok in nohtov na rokah, pedikura - nega stopal in nohtov na nogah, nega obraza, telesa in ličenje za vse priložnosti... Še posebej je vesela, ko vidi  stranke, ki zadovoljno in sproščeno odidejo iz salona, prav to ji daje moč in pogum za nadalnje delo in  izobraževanje v tej smeri.  Urednik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!