Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

pretežno jasno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
17°C | 27°C
petek, 30.06.2017
14°C | 27°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 26°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Prvi kozmetični salon


GOSPODARSTVO, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
28.11.2015      22:46
A A

Prvi kozmetični salonDeli:

Na Dvoru je februarja letošnjega leta Kristina Gorjanc iz Muljave odprla svoj prvi kozmetični salon.   Po končanem srednji kozmetični šoli je nadaljevala   študij   na Višji strokovni šoli, smer Kozmetika v Novem mestu. Zatem je leto dni   leto dni nabirala izkušnje v kozmetičnemu salonu v Novem mestu in po tihem ves čas strmela po svojem kozmetičnem salonu.  »Z veliko podporo  svojih najdražjih, sem  začela svojo  poslovno pot tukaj na Dvoru,«  pojasnjuje  mlada podjetnica Kristina   in dodaja, da nudi vrsto kozmetičnih storitev kot so; masaže, depilacija, manikira - nega rok in nohtov na rokah, pedikura - nega stopal in nohtov na nogah, nega obraza, telesa in ličenje za vse priložnosti... Še posebej je vesela, ko vidi  stranke, ki zadovoljno in sproščeno odidejo iz salona, prav to ji daje moč in pogum za nadalnje delo in  izobraževanje v tej smeri.  Urednik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!