Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 23°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 13°C
torek, 24.10.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
23°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Žužemberčan Alen Ožbolt v Borussio


ŠPORT

| |
06.07.2015      16:12
A A

Žužemberčan Alen Ožbolt v Borussio


Alen Ožbolt je naslednji v vrsti mladih nogometašev Nogometnega kluba Domžale, ki se podaja v enega izmed največjih klubov v Evropi.


Deli:

 Žužemberčan bo imel naslednji dve leti v Dortmundu status posojenega nogometaša, z možnostjo predčasne prekinitve.  Ožbolt je v Dortmundu že teden dni, v nedeljo pa je odigral tudi prvo prijateljsko tekmo za drugo ekipo tega nemškega velikana.   Perspektivni napadalec je v Nogometni klub Domžale prišel pred petimi leti in se nemudoma ustalil v generaciji njegovega letnika, ki je do konca mladinskega staža osvojila prav vse možne lovorike. V petih letih je v klubske vitrine prinesla naslov državnega prvaka v kategoriji do 15 let, po dva naslova prvaka s kadeti in mladinci ter za piko na i še Mladinski pokal Slovenije. Ožbolt ima veliko zaslug pri vseh lovorikah, tudi pri zadnjih dveh, čeprav je bil celotno sezono priključen članskemu moštvu Domžal in je izpustil večje število mladinskih tekem.    Alenu   želimo, da v Nemčiji uspe in da ostane  v enem najuglednejših klubov na svetu. Na dejstvo, da   se je izborila priložnost dokazovanja na najvišji svetovni ravni, smo lahko vsi ponosni in veseli  in mu  želimo veliko  uspehov na svoji novi športni poti.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!