Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.07.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo sončno in vroče. Nastajale bodo krajevne plohe in nevihte, ki bodo pogostejše v severni in vzhodni Sloveniji. Zavlekle se bodo tudi v noč. Sprva bo še pihal jugozahodnik, v severovzhodni Sloveniji pa bo zapihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 35 stopinj.
18°C | 28°C
ponedeljek, 24.07.2017
18°C | 28°C
torek, 25.07.2017
17°C | 24°C
sreda, 26.07.2017
13°C | 24°C
četrtek, 27.07.2017
12°C | 27°C
Opozorila
Nedelja, 23.7.2017 ob 16h
Nekaj močnejših neviht se lahko predvsem na severu in vzhodu Slovenije pojavi že danes, jutri pa bo možnost krajevnih neurij povečana po vsej državi.
18°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

S knjigo na počitnice


KULTURA, OSNOVNA ŠOLA

| |
10.06.2015      11:20
A A

S knjigo na počitnice


V Knjižnici Dvor želimo omogočiti prebiranje kakovostne literature tudi v poletnih, dopustniško počitniških dneh. Tako vabimo vse, ki želite v prijetni senci, obvarovani poletne pripeke, prebrati dobro knjigo,da nas obiščete. Knjiga vas lahko spremlja na vseh poletnih popotovanjih...V knjižnici je na voljo tudi pester izbor revij, ki vam bodo krajšale vroče poletne dni.


Deli:

Za predšolske in šolske otroke smo pripravili prav poseben paket družabnih iger za kratek čas, ob katerih se zagotovo ne boste dolgočasili. Spoznali boste, da se lahko imenitno igrate sami, v paru ali z novimi prijatelji.

Osnovnošolci pa ste vabljeni, da postane pravi pustolovci.

Pustolovci, svojo dogodivščino lahko doživljate doma, v knjižnici, v gozdu, na travniku, ob Krki …, kjerkoli si lahko poiščete udoben kotiček in se podate dogodivščini naproti. Kako ste jo doživeli, lahko delite z nami in s svojimi vrstniki.

Če ste stari med 7 in 15 let, obiščite  Oddelek za mladino Knjižnice Mirana Jarca ter enote krajevnih knjižnic in poiščite »SKRINJO PUSTOLOVŠČIN«. Izberite  knjigo, ki vam je všeč in ustreza vaši starosti.

Ob izposoji povejte, da želite sodelovati pri pustolovščini. Prejeli boste obrazec, kamor boste:

- napisali vtise o knjigi,

- narisali junaka ali prizor,

- skratka, kar vam pade na pamet.

 Koliko knjig morate prebrati in do kdaj?

• 3 knjige

• od 01. 06. do 31. 08. 2015

 Kakšen je zaklad?

• Počitnice, preživete ob pustolovščinah

• Zaključna prireditev  8. 9 . 2015 ob 17.00 s super gostom Žigo X. Gombačem

• Priznanje in sladkanje s sladoledom

• Nagradni žreb

 Če boste imel srečo pri nagradnem žrebu, lahko prejmete knjižno nagrado, ali glavno nagrado TABLIČNI RAČUNALNIK.


V juliju in avgustu vas pričakujemo v:

ponedeljek: 9.00 -14.00

torek: 12.00 - 18.00

četrtek: 9.00 - 14.00

 

 

Andreja Špelko,

Krajevna knjižnica Dvor

 

 

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Knjižnica Dvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!