Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

oblačno
Danes bo pretežno jasno. Zjutraj in dopoldne se bo po nižinah in ob morju zadrževala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 stopinj C.
9°C | 22°C
sreda, 18.10.2017
9°C | 24°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 23°C
petek, 20.10.2017
7°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Pravljične urice v knjižnici Dvor


KULTURA

| |
20.11.2014      18:54
A A

Pravljične urice v knjižnici Dvor


Šole in vrtci so že na stežaj odprli svoja vrata in tudi v krajevni knjižnici Dvor vas vabimo, da se nam pridružite v naših prostorih, kjer poleg pestre izbire knjig in revij pripravljamo različne prireditve. Z oktobrom smo ponovno začeli z uricami pravljic, ki bodo tako kot prejšnje leto vsak drugi ponedeljek v mesecu ob 17. uri in bodo potekale do maja.


utrinek iz oktobrske pravljične urice
utrinek iz oktobrske pravljične urice
Deli:

Otroci bodo spoznavali najrazličnejše pravljice:  ljudske, pravljice slovenskih in tujih avtorjev in druge. S pomočjo pravljičarke bodo pravljico nadgradili. Lahko je to risbica na temo pravljice ali kakšen izdelek, ki ga bodo  po končani pravljični uri odnesli domov.

 

Za vse pridne in zveste obiskovalce pravljic na zaključnem srečanju pripravljamo še posebej lepo presenečenje, zato vas že sedaj vabim k obisku. Prav tako se je v oktobru pričela predšolska bralna značka Mavrična ribica za vse nadebudneže, ki še ne obiskujejo šole, a z veseljem prebirajo pravljice  in  si skozi igro in zabavo širijo obzorja.

Vse ostale  bralce pa vabim, da nas obiščete in si izberete zanimivo knjigo ali revijo bodisi za širjenje obzorij bodisi za kratkočasenje. Pustite, da vas radovednost pripelje k nam, veseli bomo vašega obiska.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Knjižnica Dvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!