Logo MojaObčina.si

Žužemberk

JUTRI
30°C
18°C
TOR.
31°C
18°C
4559

Intenzivno intenzivni na intenzivnih pevskih vajah

Člani Kulturnega društva Dvor, sekcija Mešani pevski zbor Dvor ob Krki, na intenzivnih pevskih vajah; 15. 11.-  17. 11. 2019


Tretji vikend v novembru, smo se vsi člani Mešanega pevskega zbora Dvor ob Krki, udeležili intenzivnih pevskih vaj. Gostoljubje smo poiskali na Turistični kmetiji Žgajnar v bližini Starega vrha nad Škofjo Loko. Ob dobri hrani in postrežbi smo velik del časa namenili učenju pesmi za koncert. Vadili smo pod vodstvom Jerneja Fabjana in Tjaše Primc.

Koncert, ki bo 14. decembra 2019, na Dvoru, organiziramo ob naši 20. obletnici. Odločili smo se, da se bomo med drugimi spomnili nekaterih pesmi iz naše zgodovine. Na koncert bomo namreč povabili bivše zborovodje in jih prosili, da zapojemo spet pod njihovo taktirko. Povabili pa bomo tudi pevke in pevce, ki so v preteklosti peli v naši družbi, da se ponovno snidemo ob našem jubileju. Del zgodovine in uspehov so bili namreč tudi oni. Zato vsi vljudno vabljeni na naš koncert.


Miroslava Hrovat, članica KD Dvor

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi